reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole ze zdrowym wyżywieniem na linii metra

Dołączył(a)
17 Grudzień 2012
Postów
4
Poszukuję prywatnego przedszkola na Ursynowie lub na linii metra z dobrym wyżywieniem. Chodzi mi o brak konserwantów, cukru, białej mąki, sztucznych barwników. Znacie takie przedszkola godne polecenia? Proszę o pomoc. Bardzo mi na tym zależy.
 
reklama
Myślę , że śmiało możesz iść do centrum Małego Człowieka maja dwie placówki jedna na Ursynowie Bałałajka i na Wilanowie Zielony Domek. Fajna ekipa i dbają o wysoka jakość absolutnie wszystkiego łącznie z wyżywieniem, no i mają bardzo przystępne ceny. Pozdrawiam
 
Jeśli chodzi o wyżywienie w przedszkolach czy żłobkach, to najlepsze catering dla dzieci w Warszawie ma firma Smakuś . Moje dzieci chodzą do przedszkola (niestety to obrzeża), gdzie właśnie ta firma dostarcza posiłki i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze że można tam zamawiać posiłki z różnymi wyłączeniami, a wiadomo, że teraz coraz więcej dzieci ma różne uczulenia i musi diety pilnować. Posiłki są przygotowywane ze świeżych produktów, nie używają wzmacniaczy smaku, konserwantów itp. Maluchy chętnie je zjadają i do domu przychodzą najedzone.
 
Cześć ja polecam Ci pomarańczową Ciuchcię. Mają własną kuchnię, a nie catering. Menu jest naprawdę dobre, urozmaicone. Np. koktajle owocowe, makaron z pesto, zupy ogórkowe, pomidorowe, rogaliki maslane, itd. Do tego też zawracają uwagę jeśli dziecko musi mieć jakieś wykluczenia z diety. :)
 
Do góry