reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Przedszkole

mikusia84r

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
1 809
Pozwoliłam założyć sobie ten wątek ponieważ zbliża się czas składania podań do przedszkoli. Czy posyłacie od września swoje dzieciaczki do przedszkoli?

ja moją córcię posyłam od września do państwowego przedszkola.
mam trochę obaw związanych z tą decyzją (choróbska, brak jej zdyscypliowania na spacerach, agresja ze strony innych dzieci-ona zupełnie nie wie jak sobie z tym radzić)

ale myśle, że warto spróbować, najwyżej zawsze można zrezygnować.
 
reklama

magda1978

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2007
Postów
2 662
My też od września próbujemy z przedszkolem. Poza chorobami najbardziej obawiam się posiłków, Ola jest raczej niejadkiem, potrzebuje sporo czasu przy obiedzie, obawiam się, że zanim na dobre zacznie jeść to inne dzieci już skończą.
Mikusia myślę, że wychowawczynie dadzą sobie radę z okiełznaniem twojej córci, na pewno inaczej będzie zachowywać się w grupie dzieci, jak zobaczy, że inne się podporządkowują to i ona tak zrobi.
 

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
Przemko od 5 stycznia chodzi do żłobka więc i przedszkole się będziemy starać.Jak się uda to do przedszkola będzie chodził na drugą stronę ulicy:tak::-)
 

NikaMD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2006
Postów
2 248
Miasto
Warszawa
My w tym roku jeszcze nie posyłamy Michasia do przedszkola, planuję wysłac Michasia do przedszkola za rok, od 4 roku życia. No ale wątek zamierzam podgladać :tak: bo za rok będzie mnie to dotyczyć :tak:
 

jagolek

zdeklarowana wrześniówka
Dołączył(a)
4 Styczeń 2009
Postów
199
Miasto
Polska
dzieńdoby!
najpierw chciałam się przywitać bo wypowiadam się 1 raz wsrod mama wrześniowych 2006:-D a będę wkrótce podwójnie wrześniową mamą:tak:;-)

Posyłamy naszą księżniczkę we wrześniu do przedszkola niepublicznego-integracyjnego. Mała juz tam była ze mną raz i nie chciała wyjść tak jej się spodobało- w końcu ją jedna pani balonami przekupiła (akurat był bal karnawałowy):happy:. Myślę,że problemów nie będzie za dużo- córeczka jest otwarta, odważna i bardzo się garnie do dzieci. Z jedzeniem też mamy raj, bo zjada wszystko i bez marudzenia.:-) Jedyny problem ze spaniem w dzień, bo praktycznie nie da rady jej położyć na drzemkę, ale w tym przedszkolu nie ma popołudniowego spania, więc się problem sam rozwiązał;-)

Ogólnie przedszkole mi się baardzo podoba ii innego sobie teraz nie wyobrażam... ale lista dopiero w połowie marca będzie oficjaalna... ale jestem dobrej myśli
 

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
Jagolek witaj serdecznie wśród nas:tak:
gratuluję podwójnego qrześniowego szczęścia i zaglądaj do nas często
Mikusiu a Ty gdzie się podziewasz??
 

NikaMD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2006
Postów
2 248
Miasto
Warszawa
A ja zmieniłam zdanie co do przedszkola i postanowiłam spróbowac z przedszkolem od wrzesnia tego roku, ale oczywiście nic na siłę. U nas jest nabór internetowy od 18 marca, czyli już niedługo. Ciekawe czy Michaś się dostanie :sorry2: bo chetnych jest więcej niż miejsc ....
 

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
a ja byłam po wniosek parę dni temu i mam przyjść na początku kwietnia, a wniosku internetem pobrać nie mogę bo ni ma:no:
 
reklama

mikusia84r

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
1 809
no u nas też są cyrki z miejscami, chętnych w moim przedszkolu jest bardzo, bardzo dużo, zobaczymy

Nika myśle, że warto spróbować teraz od września najwyżej można zrezygnować jak coś bedzie nie tak, a nuż będzie ok
 
Do góry