reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

Adaś ma dzisiaj pierwsze wagary :-) Gorączkował mi wczoraj więc postanowiłam że go dzisiaj nie posyłam. A tymczasem on od rana lata jak opętany jakby wczoraj nie miał 39 stopni :-) W zeszłym tygodniu chodził codziennie i bardzo mu sie podobało. Jedynie co to z jedzeniem trochę kiepsko, bo tylko coś tam podobno podziubie (oprócz zupy- tę zje całą) a potem jak już wracamy to oczywiście jest głodny. Ostatnio chwalił się że czytał dzieciom bajkę o misiu, a Pani była w szoku :-)
 
reklama
Eg16 gratuluję małego przedszkolaka :-) Co do jedzenia to mój nie je obiadów prawie wcale. Coś tam podziubie no chyba że jest jego ulubione danie a tak to wcina na obiad kanapkę ;-)
 
Mateuszek też już był super przedszkolakiem ale jutro zamiast do przedszkola to idziemy do pediatry bo pochorowaliśmy sie trochę.
 
Anulka gratulacje dla Mateuszka :-) No niestety choroby są nierozerwalnie złączone z przedszkolem. Marcin dość często miał katar a także 2-3 razy zapalenie oskrzeli (początki). Mam nadzieję, że w tym roku już będzie lepiej.
 
eg 16 super ze udało ci się dostać do przedszkola , mój Mateuszek też już chodzi od roku .
Ja dawałam kapcioszki , do jedzenia nic ani do picia bo uważam że to co w przedszkolu spokojnie starcza oczywiście ciuszki na zmianę preferuje dresy z racji tego że są wygodne :-) pozdrawiam
 
A ja się pochwalę że Mateuszxek miło mnie zaskoczył bo poszedł wczoraj po chorobie z uśmiechem na ustach i bawił się aż miło.Widać w przedszkolu fajnie jest
 
reklama
Do góry