reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

kasiawilde ja bym na Twoim miejscu napisala odwolanie od decyzji do najwyzszej wladzy, w Wwie nie slyszalam o przypadku, ze ktos sie do prezydenta miasta odwolal i nie dostal po odwolaniu miejsca
Madzioolka coz, chyba za duzo chetnych nie ma skoro z pyskowka dzwoni...
 
reklama
Marysia nie dostała się nigdzie. Będziemy startować jeszcze w rekrutacji uzupełniającej, ale dziś wyrzuciłam z siebie szereg najgorszych bluźnierstw pod adresem naszego cudownego kraju.
 
no niestety znajomosci góra a my takowych nie mamy jeszcze w tym temacie :( gdyby sie nigdzie nie dostał musielibysmy przez znajomych ewentualnie do ich znajomych ktorych babcia jest dyrką - ale to ostateczność ja do konca wierzę ze uda nam sie na wieś dostać :tak:

a z tymi odwołaniami to nie wiem jak jest ale ja sie nie dostałam do lo do ktorego chciałam pomimo że miałam zagwarantowane miejsce bo wygrałam konkurs jezykowy i taka była nagroda a dostał sie taki cienias który miał same 3... w drugim Lo powiedzieli mojej mamie prosto w oczy ze pierwszenstwo maja dzieci nauczycieli - to mama zrobiła taką haje ze szok :-D a na koniec tata sie wkurzył poszedł do burmistrza miasta ze tak być nie może i moglam sobie juz wybrac Lo jakie chciałam bez zadnych papierków i punktów wiec chyba jak ktos pojdzie do góry i zrobi haje to jest szansa na dostanie sie :)
 
odwołaliśmy się od decyzji, przyznam, że nie tak powinno to wyglądać jak wyszło, ale długo by pisać... będziemy wiedzieć co i jak po 16 kwietnia

moon dzięki, jak nie wyjdzie z odwołaniem się od decyzji to będziemy działać dalej...

Madzioolka niezłe to niepubliczne przedszkole :szok: to co jeśli do tego publicznego nie wyjdzie? macie jeszcze jakieś opcje w pobliżu?

ironia a u Was kiedy wyniki? niezłe historie z tym LO :-D ręce opadają.....

trasiu walcz! wertuj ustawę, napisz wniosek o uzasadnienie decyzji, masz na to 5 lub 7 dni od ogłoszenia decyzji, po otrzymaniu uzasadnienia, możesz się odwołać i tu bym chyba napisała małą powieść!!! poza tym nie wiem jak patrzeć na to wszystko:
pd.jpg
 

Załączniki

  • pd.jpg
    pd.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 236
Trasiu odwołuj się, nie odpuszczaj!

Kasiawilde nie zakładam nawet takiej opjci że Maja się nie dostanie... poza złożeniem podania teściowa zaczęła już drążyć temat bo ma dojście prawie do dyrekcji przedszkola i nie dopuszczam opcji że nas nie przyjmą... u mnie w mieście bez znajomości nie ma na col liczyć czy to w przedskzolach, szpitalach, przychodniach czy urzędach... takie realia niestety, każdy kogoś zna bo to nieduże miasto i tak to wygląda niestety...

Ironia no to nieźle z tym LO...
 
dziś na placu zabaw spotkałam co najmniej 6 matek z z 3-letnimi dziećmi, zadne z tych dzieci nie dostało się do żadnego przedszkola. To kto się tam K...a dostał?? My mamy wielkie nadzieje na rekrutacje uzupełniającą, wiem, że dużo osób wtedy się łapie. Najwyżej będę kusić dyrektorkę pokazami skrzypiec dla grup przedszkolnych brrrr...
 
trasia u nas w przedszkolu 2 lata temu żaden trzylatek nie dostał sie.w tamtym kilku sie dostału, teraz jak 6 latki ida w wiekszości do 1 kalasy, troche miejsca sie zwolni i pewnie wszyscy zostna przyjęci. generalnie też jest cięzko z przedszkolem.norbert wiadomo dlaczego sie dostał:)
straszne to jest naprawdę
 
W G-wie wyniki za godzinę, a w P-wie niesttey dopiero w połowie maja:/ myślę, że tutaj się dostał, ale co z tego skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, że już od czerwca będziemy w mazowieckim...
trasia doskonale znam ten stan - pamiętam swoją reakcję po wiadomosci, ze Nina się nie dostała w P-wie jako 3-latka. Wiem też od koleżanek, że warto "swoje wychodzić" u dyrki, choć mnie to zawsze napawało - i madal napawa - wręcz odrazą, bo dlaczego mam robić z siebie pajaca i włazić komuś w doopę skoro powinno mi się należeć:/ nasze realia,..

edit.tak, tutaj się dostał...
 
Ostatnia edycja:
andariel fajnie, że Leoś się dostał, nawet jak nie skorzystacie ;) to ja już się pogubiłam... od czego uzależniacie decyzję wyjazdową? :zawstydzona/y:

trasia, a kiedy ta rekrutacja uzupełniająca? to nie będziecie się teraz odwoływać, tak jak przewiduje ta nieszczęsna ustawa?
 
reklama
kasiawilde - właściwie decyzja już podjęta i M.od czerwca zaczyna nową pracę, tylko ja się naiwnie i wbrew logice łudzę, że dopóki nie złożył wypowiedzenia (zrobi to po wypłacie) i nie podpisał nowej umowy, to jeszcze nic nie jest przesądzone:/
 
Do góry