reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

3 lata temu zapisałam córeczkę do Kinder'ków. Z perspektywy czasu, okazało się, że był to super wybór. Panuje tutaj przyjazna, rodzinna atmosfera. Stały kontakt z rodzicami. Ciocie zaangażowane, pełne pasji i oddania. Zawsze jest ciekawie i wesoło, a moja córcia mówi po angielsku !:) Szczerze polecam. Zadowolona Mama.
 
reklama
młodamamaAni szczerze polecam nauczenie sie marketingu szeptanego bo żałośniejszej reklamy nie widziałam


a i nie polecam kinderków bo podobno panie przedszkolanki maja łuszczyce haha :-D do odstrzału !
 
ubaw w ciapki... ;)

tak w ogóle, to cześć dziewczyny :)
Wiem, ze nie piszę, tylko podczytuję. jak zawsze.
Ale nie mogłam się powstrzymać po tej przecudnej reklamie. . .
 
Witam się i ja
Chyba mnie już nikt nie pamięta. Chciałabym tylko dodać otuchy tym, których Maluszki nie dostały się do przedszkola. Znam to z autopsji, bo identyczną sytuację miałam 2 lata temu, gdy chciałam Bruna posłać do przedszkola. Nie dostał się w pierwszym naborze, ale w drugim już bez problemu. Nie wszyscy podpisują umowy i wówczas zwalniają się miejsca, poza tym część rodziców chodzących już dzieci rozwiązuje umowy w maju, i też zwalnia się kilka wolnych miejsc. Wiem jakie są nerwy przez to.
Nina, zaś została przyjęta w tym roku, w pierwszym naborze:) Bruno ją wciągnął:)
 
reklama
Do góry