reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolne formalności i opłaty

Witam,

wiem, że to nie ten wątek ale pytałam już na wielu forach i nie dostałam żadnej opinii na temat Prywatnego Przedszkola Piotrusia Pana w Krakowie na Żabińcu. Mój mały jest z 2008 roku więc formalnie nie kwalifikuje się do żadnego publicznego a tam obiecali go przyjąć od września. Czy które z Waszych dzieci albo znajomych dzieci tam chodzi/chodziło? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie!
 
reklama
Dziewczyny nie ma się co martwic na zapas, zalezy gdzie chcecie dziecko dac do przedszkola, bo jesli chodzi o przedszkola w sypialniach krakowa typu np Kurdwanów, czy ruczaj to pewnie ciezko bedzie ale w dzielnicach np w centrum nie jest źle my w tamtym roku mielismy tylko punkty za bliskość przedszkola mojemu miejscu pracy i oboje rodzice pracujacy i dostalismy się od razu wiec lepiej sie dobrze zastanowic gdzie wybrać przedszkola i które nie sa takie oblęzone. Moje jest super i Wojti bedzie już w następnym roku starszakiem.
 
Mamamisia, o Piotrusiu Panu nic nie słyszałam, dzieci mojej sąsiadki chodzą do Bajkowego Królestwa, to chwali je sobie. Hmm, ciekawe jak będzie w tym roku wyglądała sytuacja na Krowodrzy.
 
Mamamisia, o Piotrusiu Panu nic nie słyszałam, dzieci mojej sąsiadki chodzą do Bajkowego Królestwa, to chwali je sobie. Hmm, ciekawe jak będzie w tym roku wyglądała sytuacja na Krowodrzy.


ja byłam się pytac w przedszkolu i nie ma w ogóle nawały 3 latków uffffff
wiec nie mam co się martwić powinien się dostać bez problemu


Agutulka masz jeszcze 232 pkt za obowiazkowe przygotowanie przedszkolne 6 latka:-)

ale to Zuza dostanei te punkty a nie Maks :pPPP
 
no tak Sylwia ma racje- ja mieszkam na Piastów i tu jest jakas masakra z przedszkolami - same samotne matki bo duzo dzieci miało ponad 200 punktów. Ale np. było przedszkole na Strusia ( 2 osiedla ode mnie) i tam były wolne miejsca po rekrutacji, wiec w tym roku tam sobie zapisze ako3 przedszkole. Chociaz ja sie licze z tym ze przyszly rok tez bedzie stracony bo moja chodzi jak na razie 4 dni w przedszkolu miesiac domu. W styczniu ja wypisałam (ktos sie pytal co zoribłam z przedszkolem - dostalismy sie po prostu ale daleko od nas) od marca puscilam do malego klubiku malucha gdzie 10 dzieci jest i po 5 dnich chora wiec to juz trwa ponad rok jak mi tak chorują - juz przed przedszkolem sie zaczeło, bo młody ciagle zarazany i daje sobie spokój na razie na pół roku do wrzesnia. Ale jesli ja dam od wrzesnia i bedzie to samo to niestety bede zmuszona ja chyba zabrac i dopiero zerówka bo mi dziecko sie zamęczy po prostu. Co to za sens? Moja byla przez 4 miesiace w przedszkolu 14 dni wiec nic z tego nie skorzystala i tylko siedzi w domu i wszyscy wscieku dostajemy juz bo ileż można.....
 
reklama
my mieliśmy 41 punktów bodajże, w krowodrzy i młody dostał się jako 118 na 125 dzieci :-) tyle że w ogóle 5 latków i 6 latków nie było nowych zapisanych :-)
 
Do góry