reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedwczesny wytrysk męża

chances

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2016
Postów
122
Dziewczyny czy znacie jakieś sposoby na przedwczesny wytrysk swojego faceta? Bo sama już nie mam siły. Chwil dla siebie nie mamy zbyt dużo bo dzieci male No i jak chata wolna to chciałoby się dłużej. Ale co z tego jak on włoży, dwa ruchy i juz koniec
Uprzedzając:
w prezerwatywie mu opada
no i za drugim razem jak stanie to jest podobnie ;(
 
reklama
Jeżeli macie małe dzieci zakładam ze nie jesteście w wieku który wskazuje na takie problemy. Byc moze stres tak na niego dziala (szybko szybko poki nie ma nikogo w domu) albo ma jakies problemy natury fizjologicznej, warto byłoby żeby poszedł do specjalisty moze na początek urolog, moze seksuolog...

 
Nie słyszałam o tych chusteczkach. Co to takiego? Próbowaliśmy i te i te gumki aole on nie może. Nigdy nie mógł ;) Zawsze był krótkodystansowcem ale jak mogliśmy wcześniej częściej i jak nie mieliśmy dzieciaków to jakoś nam to nie przeszkadzało ;) A teraz trochę przeszkadza.
 
Zainwestujcie w wibrator :):)
Kiedy On już będzie czuł, że dochodzi to zmiana na wibrator, albo palce, język... Zawsze jest jakieś w wyjście z sytuacji. Nie każdy jest ogierem, który może bzykać 24/24 :p
 
Nie słyszałam o tych chusteczkach. Co to takiego? Próbowaliśmy i te i te gumki aole on nie może. Nigdy nie mógł ;) Zawsze był krótkodystansowcem ale jak mogliśmy wcześniej częściej i jak nie mieliśmy dzieciaków to jakoś nam to nie przeszkadzało ;) A teraz trochę przeszkadza.
a w jakim wieku jesteście?
 
reklama
Mój mąż tak się zestresował narodzinami pierworodnego i przerwą we współżyciu że niestety kończył zawsze po ok. 2 - 3 minutach choć kiedyś był naprawdę długodystansowcem. Po 6 miesiącach zaczeliśmy szukać pomocy różne kremy, specyfiki, byliśmy nawet u lekarza rodzinnego nic nie pomogło. Skuteczne na przedwczesny wytrysk okazały się jedynie preparaty zawierające lidokainę jak Stud 100 spray, jedyny problem w tym że w Polsce 80% to podróbki - dobre kupiliśmy dopiero za 3 razem kierując się opiniami ludzi. Pewny jest tylko jeden sklep z którego bierzemy z mężem od 2 lat poznać można po tym że mają tam również najnowszą wersję tabletkową Stud Pills, w wygodnej formie tabletek.
 
Do góry