reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedwczesny wytrysk męża

reklama
Pytasz sie o te chusteczki? Ogólnie są w wielu sklepach www tak więc wystarczy po prosotu poszukać. U nas sprawdziły się o wiele lepiej niż prezerwatywy. Biorę tabletki tak wiec nie wiem jaki jest sens stosowania jeszcze gumek. A i polecam równiez spray orgasm control. Wychodzi taniej niż same chusteczki.
 
podaj proszę z jakiego sklepu, kilka krotnie trafialiśmy na podróbki

Jeśli chodzi o Stud 100 to 90% oferowanych w Polsce to podróbki z Chin nigdy nie wiesz ile jest Lidokainy w środku. Bezpieczniejszym rozwiązaniem są tabletki na przedwczesny wytrysk Stud Pills jeszcze ich nie podrabiają poza tym w Polsce jest tylko jeden dystrybutor i pilnuje tego.
 
U nas było podobnie.
Mąż był u seksuologa.
Dostał tabletki proligy najmniejsza dawkę, bierze jeśli chcemy dłużej pobaraszkowac. Pomaga .
Polecam
 
mojemu mężowi pomagają te Angielskie Stud Pills w dodatku są ziołowe więc chyba bezpieczne na dłuższą metę.
 
mój mąż bierze przed stosunkiem 2 tabletki tego stud pills, nie do końca takie ziołowe są bo mają lidokainę ale sprawdzają się dobrze doraźnie potrafią wydłużyć stosunek nawet do ponad godziny. Ja kupiłam w internecie z wysyłką w Polsce w takim czarnym opakowaniu 90 tabletek jest to starcza na bardzo długo
 
reklama
Do góry