reklama

"Przeinaczenia" i nietypowe pomysły naszych tatuśkow :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez onionek, 3 Październik 2010.

1. onionek

onionek happy mama

Na głównym zainicjowalam pomysl z takim tematem, z poparciem Benjaminki. Moze byc wesolo :-) Pamietam, jak kiedys Kerna pisala ze jej męzuś ubral Michasia w ciuszki dla malej, nienarodzonej jeszcze corci. Tak wiec ten wątek ma sluzyc smiesznym neologizmom naszych facetow i historiom takim, jak Kerny :-)

Dopisuje raz jeszcze okreslenia mojego K. na rzeczy bezposrednio dotyczace maluszka:

pieluszka tetrowa - SZMATKA,

cieply kombinezon na wyjscie - KOSTIUM,

spray do noska Sterimar - SZTEJMAR :-)

2. malgos83

malgos83 Fanka BB :)

hehe..fajny pomysl Onionek:)

moj w nocy przebieral malego i zalozyl pampersa tyl na przod a po chwili pyta czy moze tak zostac:D

na fride mowi fretka..nijak nie moze zapamietac tej nazwy:D

3. reklama
  4. Natasza30

Natasza30 Mamusia synusia

u mnie to samo :-D

5. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

może to nie przeinaczenie ale śmieszne jest :-)... kiedyś zawołałam do mojego T. żeby podał mi pieluszkę bo małemu się ulewa to podał... pampersa :-)

6. marbus

marbus Marzena

A mój na wanienkę mówi korytko, zaś na rożek - szmatka... ;)))
    Acha, kiedy wychodziliśmy ze szpitala, miał w domu przygotowane całe ubranko dla małej, więc wiedział, co wziąć, ale zapomniałam o kocyku. Przez telefon dokładnie mu wytłumaczyłam, w której szafce jest kocyk, powiedziałam, że jasnobrązowy, miły w dotyku, puszysty... Zgadnijcie, co przyniósł? Zielony ręcznik! :-D

Ostatnia edycja: 3 Październik 2010
  7. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

SMOCZEK - dydek
    TETRA - zażygałka
    WÓZEK - bolid
    NOSIDEŁKO - korytko

jak robi mleko to mówi do córci np. przyniosłem ci goloneczke albo kotlecika z frytkami itp.

8. onionek

onionek happy mama

u nas smoczek to tez DYDEK, DYD, DYDUŚ :-D

9. onionek

onionek happy mama

zatrzaski od body - KAPSELKI,

pólśpiochy - PORTKI

:-)

10. reklama
  11. Trixi

Trixi Wrześniowka 2010 i 2011

Moj opowiadal tesciowej przebieg cesarki ,(w czasie zabiegu co chwila wsadzal leb za parawan i podgladal co sie dzieje)i mowi"a potem szarpnal i wyrwal jej macice,wygladala jak torebka reklamowka na sznurku " oczywiscie chodzilo o lozysko ;) ale moj m w dalszym ciagu jest przekonany ze to byla macica :)drobna pomylka !!!

12. olcia23

olcia23 list mama '05

dobre dziewczyny:0

Moj jak tylko Amelka sie urodzila wzial ja na rece i powiedzial :"Ola ona ma niebieskie oczy"-a ja na to "wszystkie noworodki maja niebieskie oczy:)

Poleć forum