reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Przeinaczenia" i nietypowe pomysły naszych tatuśkow :-)

onionek

happy mama
Dołączył(a)
28 Styczeń 2010
Postów
1 489
Miasto
kraina mlekiem i miodem płynąca :-)
Na głównym zainicjowalam pomysl z takim tematem, z poparciem Benjaminki. Moze byc wesolo :-) Pamietam, jak kiedys Kerna pisala ze jej męzuś ubral Michasia w ciuszki dla malej, nienarodzonej jeszcze corci. Tak wiec ten wątek ma sluzyc smiesznym neologizmom naszych facetow i historiom takim, jak Kerny :-)

Dopisuje raz jeszcze okreslenia mojego K. na rzeczy bezposrednio dotyczace maluszka:

pieluszka tetrowa - SZMATKA,

cieply kombinezon na wyjscie - KOSTIUM,

spray do noska Sterimar - SZTEJMAR :-)
 
reklama
hehe..fajny pomysl Onionek:)

moj w nocy przebieral malego i zalozyl pampersa tyl na przod a po chwili pyta czy moze tak zostac:D

na fride mowi fretka..nijak nie moze zapamietac tej nazwy:D
 
może to nie przeinaczenie ale śmieszne jest :-)... kiedyś zawołałam do mojego T. żeby podał mi pieluszkę bo małemu się ulewa to podał... pampersa :-)
 
A mój na wanienkę mówi korytko, zaś na rożek - szmatka... ;)))
Acha, kiedy wychodziliśmy ze szpitala, miał w domu przygotowane całe ubranko dla małej, więc wiedział, co wziąć, ale zapomniałam o kocyku. Przez telefon dokładnie mu wytłumaczyłam, w której szafce jest kocyk, powiedziałam, że jasnobrązowy, miły w dotyku, puszysty... Zgadnijcie, co przyniósł? Zielony ręcznik! :-D
 
Ostatnia edycja:
Moj opowiadal tesciowej przebieg cesarki ,(w czasie zabiegu co chwila wsadzal leb za parawan i podgladal co sie dzieje)i mowi"a potem szarpnal i wyrwal jej macice,wygladala jak torebka reklamowka na sznurku " oczywiscie chodzilo o lozysko ;) ale moj m w dalszym ciagu jest przekonany ze to byla macica :)drobna pomylka !!!
 
reklama
dobre dziewczyny:0

Moj jak tylko Amelka sie urodzila wzial ja na rece i powiedzial :"Ola ona ma niebieskie oczy"-a ja na to "wszystkie noworodki maja niebieskie oczy:)
 
Do góry