reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Przeinaczenia" i nietypowe pomysły naszych tatuśkow :-)

Ja tylko przypomnęjak mój M ubrał Michała (2 lata) w sweterek na 3-6m-cy :))) No i był bardzo zdziwiony o co mi chodzi..."no widziałem że trochę krótkie rękawki ale myslałem że tak ma być" !! A mój Misiek stał wciśniety dosłownie w ten sweterek i widać było, że był tak samo zaskoczony jak ja ..w co ten tata mnie ubrał...To jest numer którego nigdy nie zapomnę!!:))))))))
I co z tego, że dwójka dzieci..jak faceci są też jak dzieciaki!
 
reklama
Kerna to nic jak moja Olivia miala 4 lata (czyli 8 lat temu) to maz zaprowadzal ja do babci, a ze bylo zimno to mial zalozyc szalik. No i cos zalozyl tylko ze to byl pasek od mojej podomki (tez bialy). Mu oczywiscie cos nie pasowalo ze taki dlugi szalik ale myslal ze to taka moda. Myslelismy ze padniemy ze smiechu.
 
Sytuacja z parkingu pod cmentarzem. Odpielam torbe od wozka i kladlam ja na tylnie siedzenie auta ,odwrocilam sie doslownie na moment ,odwracam glowe spowrotem w miejsce gdzie stal maly (w gondoli) i patrze ,ze moj maz pakuje ja do bagaznika. Jakie bylo jego zdziwienie jak w tym momencie krzyknelam ze smiechem "Kochanie tam jest Filip!!!" Moj byl tak zakrecony ,ze zapakowalby syna wraz z gondola do bagaznika. Ale najlepsze bylo jego zdziwienie z oburzeniem" To Ty go jeszcze nie wypakowalas?! " Wiec kochane uwaga na roztargnionych mezow :D

Korba mój jak zakupy chował do bagażnika to nosidełko z Nadią też chciał schować ;)

u nas smoczek to oszukaniec
 
Kerna to nic jak moja Olivia miala 4 lata (czyli 8 lat temu) to maz zaprowadzal ja do babci, a ze bylo zimno to mial zalozyc szalik. No i cos zalozyl tylko ze to byl pasek od mojej podomki (tez bialy). Mu oczywiscie cos nie pasowalo ze taki dlugi szalik ale myslal ze to taka moda. Myslelismy ze padniemy ze smiechu.

padlam ze smiechu! :)
Mojego poprosilam aby do szpitala przyniosl mi butelke dla malej i opisalam gdzie ona znajduje. Przyszedl i ze zdziwieniem sie spytal czy my tu w szpitalu nie mamy butelek? ze o co mi chodzi? bo on przyniosl owszem buteleke, ale taka plastikowa po wodzie mineralnej....
 
Tata - Tatoju nie mam pojęcia czemu
Smoczek - Monio
Ja - Mleczarnia :p
Wózek - Porsche
więcej rzeczy nie pamiętam... :-)
Oczywiście mała zawsze na tatę siknie podczas przebierania a jak była mniejsza to i kupkę na niego zrobiła a na mamusie nie hihihih
 
Do góry