reklama

Przejscie z Bebilon Pepti 2 na mleko HA innej firmy

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez mamaPolki, 12 Lipiec 2013.

1. mamaPolki

mamaPolki Początkująca w BB

Pola ma skończone 9 miesiecy i jest na mleczku Bebilon Pepti 2, ze wzgledu na wczesniejsze (omylne) podejrzenie skazy bialkowej lub chwilowej nietolerancji pokarmowej. Obecnie jestesmy po testach na bialko mleka i nie jest uczulona. Teraz czas aby powoli wprowadzic zwykle mleko modyfikowane ( zalecone jest mleko HA) . Jednak chcialabym zmienic marke mleka na inne. Czy bedzie to duze obciazenie dla brzuszka jesli jednoczesnie zmienimy mleko na HA i do tego innej firmy? Czy zaczac najpierw od bebilonu ha i potem dopiero probowac inna firme?

2. andzia1980

andzia1980 Fanka BB :)

MamaPolki u nas testy też nic nie wykazały, ale alergia jest na mleko i na białko jajka kurzego. Matiego sypie na buzi.Mam nadzieję,ż u Ciebie testy się nie mylą. Oczywiście, że możesz zmienić markę. Dziewczyny bardzo sobie chwalą Hipp (Ha Combiotic). Powodzenia:-)

Ostatnia edycja: 12 Lipiec 2013
  3. reklama
  4. martela

martela Fanka BB :)

pewnie,że możesz ,ja również polecam Hipp Combiotic,synek też był na b. pepti potem na bebilonie zwykłym (były problemy z brzuszkiem) i wprowadziłam Hipp,wszystko minęło jak ręką odjął,szczerze polecam to mleko.Teraz córcia też jest dokarmiana Hipp-em i również bardzo dobrze toleruje,żadnych zaparć,kolek itd.

5. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

Zmiana na mleko HA innej firmy nie będzie obciążeniem, jeśli nastąpi stopniowo. Odejmij jedną miarkę Bebilonu, a dodaj jedną nowego mleczka, po kilku dniach dwie itp. Obserwuj małą, czy nowe mleczko jej przypasuje.
    Hipp jest bardzo dobry, chociaż u nas lepiej sprawdził się Beba Pro (w PL jest to NAN Pro).

6. mamaPolki

mamaPolki Początkująca w BB

dzisiaj chwila prawdy, kupilam mleczko HIPP, ale zwykle nie HA...bo skoro nie ma alergii ,to chyba warto sprobowac. do Bebilonu calkowicie stracilam zaufanie, z pepti sa ciagle problemy, braki w aptekach itp. Mam nadzieje,ze mala zaakceptuje Hippa

Poleć forum