reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przejscie z Bebilon Pepti 2 na mleko HA innej firmy

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2013
Postów
5
Pola ma skończone 9 miesiecy i jest na mleczku Bebilon Pepti 2, ze wzgledu na wczesniejsze (omylne) podejrzenie skazy bialkowej lub chwilowej nietolerancji pokarmowej. Obecnie jestesmy po testach na bialko mleka i nie jest uczulona. Teraz czas aby powoli wprowadzic zwykle mleko modyfikowane ( zalecone jest mleko HA) . Jednak chcialabym zmienic marke mleka na inne. Czy bedzie to duze obciazenie dla brzuszka jesli jednoczesnie zmienimy mleko na HA i do tego innej firmy? Czy zaczac najpierw od bebilonu ha i potem dopiero probowac inna firme?
 
reklama
MamaPolki u nas testy też nic nie wykazały, ale alergia jest na mleko i na białko jajka kurzego. Matiego sypie na buzi.Mam nadzieję,ż u Ciebie testy się nie mylą. Oczywiście, że możesz zmienić markę. Dziewczyny bardzo sobie chwalą Hipp (Ha Combiotic). Powodzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
pewnie,że możesz ,ja również polecam Hipp Combiotic,synek też był na b. pepti potem na bebilonie zwykłym (były problemy z brzuszkiem) i wprowadziłam Hipp,wszystko minęło jak ręką odjął,szczerze polecam to mleko.Teraz córcia też jest dokarmiana Hipp-em i również bardzo dobrze toleruje,żadnych zaparć,kolek itd.
 
Zmiana na mleko HA innej firmy nie będzie obciążeniem, jeśli nastąpi stopniowo. Odejmij jedną miarkę Bebilonu, a dodaj jedną nowego mleczka, po kilku dniach dwie itp. Obserwuj małą, czy nowe mleczko jej przypasuje.
Hipp jest bardzo dobry, chociaż u nas lepiej sprawdził się Beba Pro (w PL jest to NAN Pro).
 
dzisiaj chwila prawdy, kupilam mleczko HIPP, ale zwykle nie HA...bo skoro nie ma alergii ,to chyba warto sprobowac. do Bebilonu calkowicie stracilam zaufanie, z pepti sa ciagle problemy, braki w aptekach itp. Mam nadzieje,ze mala zaakceptuje Hippa
 
Do góry