reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przejście z mleka mm 1na 2

Marta2905

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
38
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie zmiany mleka z bebilon1 na 2 . mój mały urwis ma 9 miesięcy i mleko piję 3 razy na dobę ale zazwyczaj jest to 120 -150ml sporadycznie wypije 180ml ale to naprawdę rzadkość. Czy jest sens przechodzenia z 1 na 2?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja również przechodziłam na 2 po 6 miesiącach. U nas były różne fazy na mleko. Czasami wypijała jedno na dobę 150 ml a czasami 3 razy. Córka ma teraz 21 miesięcy i nadal pije mm bo krowiego nie ruszy. Więc myślę, że jest sens.
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie zmiany mleka z bebilon1 na 2 . mój mały urwis ma 9 miesięcy i mleko piję 3 razy na dobę ale zazwyczaj jest to 120 -150ml sporadycznie wypije 180ml ale to naprawdę rzadkość. Czy jest sens przechodzenia z 1 na 2?
Dzieci czasami mają taki etap, że niechętnie piją mleko.
Jak przejść namleko nastepne to bliżej roczku.
 
Pierwsze dziecko karmiłam mm.Kiedy skończyła 6 miesięcy to stopniowo przedstawiałam ja na mleko następne czyli 2.Chyba bym spróbowała czy małemu smakuje 2 a jak nie będzie chciał pić to wrócisz do 1 .Zawsze możesz poradzić się pediatry jeżeli źle zareaguje bądź czy jest sens zmieniać.Ja niestety szłam książkowo z mlekami.
 
Ja również przechodziłam na 2 po 6 miesiącach. U nas były różne fazy na mleko. Czasami wypijała jedno na dobę 150 ml a czasami 3 razy. Córka ma teraz 21 miesięcy i nadal pije mm bo krowiego nie ruszy. Więc myślę, że jest sens.
 
Rozwiązanie
Do góry