reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przekręcanie główki stale w jedną stronę

mojej siostrze lekarz zlaecił zrobioenie poduszeczki maleńkiej z ziarenkami ryżu, groszku czy jakieją kaszy i kłaść tak aby uniemożliwić odwracanie w tą stronę,
a teraz drugi jej szkrab głowę do tyłu odchyla pod kątem prostym prawie ;) ma prawie cztery miesiące. cudak niezły :)
 
reklama
ewdawit no proszę, jak najszybciej wklej zdjęcia, muszę zobaczyć tego bliźniaka  ;D

już kiedyś komuś wyjaśniałam jak wklejać zdjęcia

https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,2808.0.html

co do suwaczków, musisz wejść na odpowiednie strony zazwyczaj podane są obok nich np tickerfactory.com
i postępujesz podobnie jak przy zdjęciach, tylko to wklejasz w swoim profilu





 
Madgabial - juz wkleiłam, ale coś się rozciągnęło. Na razie zostawie takie bo czasu mam niewiele. Umieściłabym inne fotki ale nie wiem jak i gdzie. Z suwakami jeszcze sobie nie poradziłam (a myslałam, że jestem inteligentna ;D). Dziękuje za wszystkie odpowiedzo dziewczyny. Pozdrawiam
 
Witam

Nasz Kamilek tez miał swoją ulubioną strone i tak nauczylismy go żeby przekręcał na drugą, że teraz druga jest jego ulubioną. ;) Dokładnie tak jak pisała Amlet.
A mam pytanie do kolorowej kredki -nasz Kamilek tez odchyla tak główke do tyłu ze czasami mamy wrazenia że ma ja na pleckach - czy twoja siostra jakos zapobiga temu odchylaniu główki i czy to jest dla dziecka na tyle poważne że powinno chodzić na rehabilitacje? napisz jezeli wiesz cos na ten temat.
Z góry dzieki
Sylwia
 
sylwia nie wiem czy to jest na tyle poważne, ale raczej nie, pediatra mówi, że wszystkojest dobrze tylko po prostu to takie ruchliwe dziecko.
już na łóżku sam nie zostanie, bo nieźle fika i bez problemu od jkaiegoś czasu przekręca sięna brzuszek, choć miał mieć z tym problemy (zdaniem lekarzy i książek ;) ) bo jest duży (4300 i 59 przy urodzeniu)

pozdrawiam
 
Wielkie dzieki za odpowiedz juz nie bede sie tym martwic a najwyzej jeszcze zapytam lekarki jak bedziemy na szczepieniu.
Pozdrowionka
Sylwia
 
reklama
Do góry