reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przełożenie trzew na usg w 20tc

Aga87lan

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2021
Postów
4 440
Czy któraś z przyszłych mam bądź obecnych miała takie podejrzenie na usg bądź urodziła dzieciątko z taką wadą ?
 
reklama
A możesz coś więcej napisać ? W sensie że maleństwo ma trzewia po niewłaściwych stronach ? Kiedyś czytałam o takich przypadkach.
U mnie z kolei na połówkowych wyszło że maluszek ma powiększone miedniczki nerkowe co może wskazywać na jakąś wadę układu moczowego. Do obserwacji na kolejnych badaniach . Oczywiście też już bardzo się martwię .
 
A możesz coś więcej napisać ? W sensie że maleństwo ma trzewia po niewłaściwych stronach ? Kiedyś czytałam o takich przypadkach.
U mnie z kolei na połówkowych wyszło że maluszek ma powiększone miedniczki nerkowe co może wskazywać na jakąś wadę układu moczowego. Do obserwacji na kolejnych badaniach . Oczywiście też już bardzo się martwię .
Moja córcia ma żołądek po prawej stronie , tak pokazało Nam wczoraj usg. Reszta narządów w normie i we właściwym miejscu . Czytam właśnie o takich przypadkach i zastanawiam się czy jest możliwość „ pomyłki „ spowodowana np. dużą ruchliwością dzidzi bądź po prostu jakością sprzętu - niestety też jest to przypadłość bardzo rzadko spotykana, mój gin każe się nie martwić , nic innego poza tym nie zaniepokoiło go. W poniedziałek mam się wstawić na patologie ciąży do Bydgoszczy ale mówiąc szczerze … jestem przerażona..
 
Moja córcia ma żołądek po prawej stronie , tak pokazało Nam wczoraj usg. Reszta narządów w normie i we właściwym miejscu . Czytam właśnie o takich przypadkach i zastanawiam się czy jest możliwość „ pomyłki „ spowodowana np. dużą ruchliwością dzidzi bądź po prostu jakością sprzętu - niestety też jest to przypadłość bardzo rzadko spotykana, mój gin każe się nie martwić , nic innego poza tym nie zaniepokoiło go. W poniedziałek mam się wstawić na patologie ciąży do Bydgoszczy ale mówiąc szczerze … jestem przerażona..
Moze nie będzie to miało większych skutków, ja osobiście mam 3 sledziony i 2dodatkowe tętnice nerkowe, żyje prawie 40lat i nigdy nie miało to żadnego wpływu na mnie. Więc głowa do góry. Może się przesunie
 
Do góry