reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przemoc porada na już

Madziołek.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2016
Postów
525
Witam.
Potrzebuje pomocy
Moja kuzynka za 3 miesiące kończy 18lat,w domu ma ojca psychola, znęca się nad rodziną.W tamtym tygodniu ją pobił,sprawa została zgłoszona na policję,do szkoły i mopsu,ma założoną niebieską kartę.Ona jest w szpitalu do jutra zanim tam trafiła nocowała przez jedną noc(w dzień w którym pobił ją ojciec) u swojej cioci.
Boi się wrócić do domu (policja jeszcze u niego nie była).Co można zrobić w tej sprawie? Najlepiej gdyby znalazł się ktoś kto orientuje się jak to wygląda prawnie.
Jest możliwość żeby do ukończenia 18r ż. zamieszkała u cioci.
 
reklama
Dziękuję bardzo za pomoc myślałam nad tym ale nie wiedziałam czy będą w stanie rozwiązać ten problem, jutro z samego rana zadzwonię ewentualnie podeślę jej numer.
 
Niestety w tym momencie nie mam jak zadzwonić choć bardzo bym chciała,bo wiem jak jest jej teraz ciężko i co przechodzi :( ,a liczy się czas bo jutro od 12 można dzwonić a o tej godzinie ona może już wychodzić do domu :/
 
reklama
Do góry