reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przemoc psychiczna

Napisałam ze dziękuję ze wszystko świetnie pójdzie. Ale jak piorun z jasnego nieba dowiedziałam sie ze szanowny ON juz kogos ma- i mimo to dodaje zdjęcia moje i syna jak to świetnie spędza z nami czas i jaki jest z niego super partner i ojciec(chociaż wcale go z nami nie ma)
Kupiłam już sobie magnez, melise, herbaty na ukojenie nerwow ale na tego kur.. kuta*a chyba sto tabletek uspokajających by nie podziałalo. CO ZA TUPET I BEZCZELNOŚĆ
Jak tak mozna?!
Miec nas w dupie a wszystkim dookoła sprzedawac taką piękna bajkę?
nie wytrzymam
Jestem w szoku ze mozna byc tak perfidnym kłamcą.
 
reklama
Napisałam ze dziękuję ze wszystko świetnie pójdzie. Ale jak piorun z jasnego nieba dowiedziałam sie ze szanowny ON juz kogos ma- i mimo to dodaje zdjęcia moje i syna jak to świetnie spędza z nami czas i jaki jest z niego super partner i ojciec(chociaż wcale go z nami nie ma)
Kupiłam już sobie magnez, melise, herbaty na ukojenie nerwow ale na tego kur.. kuta*a chyba sto tabletek uspokajających by nie podziałalo. CO ZA TUPET I BEZCZELNOŚĆ
Jak tak mozna?!
Miec nas w dupie a wszystkim dookoła sprzedawac taką piękna bajkę?
nie wytrzymam
Jestem w szoku ze mozna byc tak perfidnym kłamcą.
Olej to.
 
Do góry