reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przemoczone ubranko w nocy!

justynka1

Mamusia Antoniusia
Dołączył(a)
28 Sierpień 2007
Postów
2 705
Chciałam spytać czy też wam się zdarza,żeby wasze dziecko w nocy zmoczyło pampersa?Ja borykam się z tym problemem prawie od początku,tzn.najpierw jak robił kupę,przeważnie w dzień,to cale plecy i nogawki były też w kupie.A w nocy po prostu ubranko jest zsikane,mimo,że pampers nieraz nie jest pełny.Były przerwy w tym incydencie,a teraz znowu sie tak dzieje.I najgorsze w tym jest to,że trzeba dziecko przebrać nie tylko z pampersa,ale też z całego ubranka i wtedy jest krzyk,bo jest już starszy i się wybudza.Potem nieraz nie może zasnąć i kręci się tak z godz.Ja wtedy oczywiście też nie śpię....:no:Dodam,że nie jest to problem za dużych pampersów,mimo,że kupuję już "5".

 
reklama
albo siusiaczek był ułożony w ...bok ;)
Jak zakładam Jaskowi na noc pieluszke to zawsze układam siusiaka prosto w dół ...niewiem dlaczego ale wydaje mi sie że wtedy siusia w strone pieluchy w srodek a nie na boki i zapobiega to zamoczeniom .
 
hej justynko moj maluszek tez mal problem z moczeniem ubranka ale to bardzo banalna sprawa ,poniewaz dzidzius ma siusiaczka do gory to sika gdzie popadnie przy zmianie pieluszki wez siusiaczka niech ma na dol to nie bedzie sikal po sobie sprawdzone naprawde dziala sprawdz i napisz czy pmoglo pozdrawiam ewelina i Igorek
 
Bardzo dziwne a nam się czasem zdarza że kupka z pampersa na plecki sie wylewa i teżmusze myć szkraba i przebierać :)
 
też tak miałam kilka razy że kupa była na plecach jak ma jeszcze na sobie body to już całkiem cyrk bo nie wiadomo jak te body mu ściągnąć żeby całego go nie wymazać a co przemoczonego ubranka to nam się to zdarza dość często :tak::tak:
 
Hej.mój Dominik też czasem ma przemoczone ubranko,ale myślę że jest to wina źle zapiętego pampersa lub tego że siusiak sie skrzywi i wtedy leci na boki.Tak juz jest z chłopcami;-)
 
reklama
tez tak u mnie bylo ze Jula miala kupe po sama szyje:-p
w nocy jak stosowalam trojki zdarzalo sie ze miala mokre ubranko ale pielucha wazyla chyba z kilogram..:baffled:musialam ja przewijac w nocy i tez sie wybudzala - wiec to bylo bez sensu...
teraz mam 4 i przez noc wystarczaja..:happy2:
 
Do góry