reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przemoczone ubranko w nocy!

Witam mam taki sam problem moj maluszek Piotrus taz budzi sie caly przemoczony mysle ze to jest wina zle zapietego pampersa albo za male pampersy teraz kupilam mu wieksze i zobaczymy jak sie sprawdzą pozd:tak::happy:
 
reklama
hej moj maluszek tez tak ma ze w nocy jest mokrutki i musze go przebierac myslalam ze wyrusł z pampersow 2 i wycieka wiec kupilam 3 i tez to samo mysle ze to wina zle zapietego pampersa po bokach trzeba bardzo dojkladnie a i siusiaczka tez kierowac na dół pozd :-)
 
u nas też się zdarza - co raz rzadziej - ale z tego co zauważyłam, to właśnie przez to, że Misiek śpi na boczku. a sposób mam taki, że przed założeniem pieluchy składam ją na pół wdłuż, żeby we wkładzie powstał rowek na środku. od tej pory właśnie mamy rzadziej mokre ciuszki:tak:
 
Ja bardzo szybko zrezygnowałam z pieluch firmy pampers .... Zużyłam tylko jedną, dużą paczkę i zrezygnowałam .... Od 2-go miesiąca życia synka używam tylko jednych jedynych i jestem zadowolona z nich bardzo i ceny przede wszystkim :tak:
 
Hej, my tez mamy ten problem, ale ja juz sie bardzo staram uwazac z tym siusiakiem i zapieciami po bokach. I tak przesikuje wiec chyba to problem chlonnosci.:wściekła/y: O 2 jak wstajemy ma sucho a o 6 jest przemoczony. Kacper ma 12 tygodni i uzywamy huggiesow3 , w pampkach byl ciagle "osrany" po pachy.
KiniaM a jakich Wy uzywacie, tych jednych jedynych?? Moze u nas sie sprawdza...;-)Dziewczyny, gdzie te suwaczki??:eek:
 
reklama
Mi też się nieraz tak zdarzyło. Niby pampers był dobrze zapiety, a jakoś boczkiem wypłynelo i ubranko do przebrania. W dzień ok, ale tak jak piszesz w nocy najgorzej. Dzisiaj akurat tak miałam. Mała obudziła się o 3 w nocy i miała przesikane ubranko. Musiałam ją całą przebrać więc się rozbudziła i nie chciała mi zasnąć. W końcu zasnęła, ale musiałam się trochę pomęczyć.
Może wypróbuj pampersy z innej firmy. Czesto rozmiarowki różnią się od siebie, jedne są większe a inne mniejsze choć pisze ten sam rozmiar. Może akurat pampersy z innej firmy będą bardziej pasować do Twojego maleństwa.
 
Do góry