reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przenoszona ciąża - wywoływanie porodu po terminie

reklama
Kropecka ale czekanie i czekanie nawet w 42 tc potrafi doprowadzic do biaelj goraczki...oj zreszta wiesz .... :) ale tez mysle ze jak takie zwykle sposoby nie skutkuja to lepiej nie stosowac nic co mogloby miec tez inne skutki!

Goralka ja kupilam w aptece i naprawde bylo feee ciazgle po nije wymiotowalam...
 
A ananasy świeze to ponoć tez dobry sposób :)
ja piłam herb z lisci malin ale tez urodziłam po terminie i jej działania na moją szyjkę nie widziałam
piłam tydzień przed terminem
 
No to zabilyscie mi klina! ::)Teraz to juz sama nie wiem - zaczynac, czy nie. W piatek ide do mojego guru, oni tu stawiaja na nature, wiec moze cos z niego wydusze na temat tej herbatki!
 
Piję, ale obserwuje jak zachowuje się mój organizm, jeśli tylko zacznie mnie coś niepokoić to odstawię, myślę, ze 37 tc to trochę za późno, juz nie raz stosowałam kuracje ziołowe i wiem, że tydzień, czy dwa to trochę mało, żeby osiągnąć rezultat, metody naturalne są skuteczne ale nie działaja w takim tempie jak farmakologia. Każda z nas jest inna i każda powinna sama zdecydować co dla niej dobre, gdybym wymiotowała po takiej herbacie to nikt by mnie nie przekonał, że powinnam ją pić, skoro organizm odrzuca widocznie mu szkodzi.
 
KURCZE A JA NIE SPRÓBOWAŁAM napisałam o nim bo chyba kasiunka zaraz po zjedzeniu pojechała rodzić :)
ale musze go wreszcie kupić jak tylko małego od piersi odstawie bo sie boje
 
reklama
dziewczyny, piję herbatkę od miesiąca i póki co nie zanosi się na przedwczesny poród, jutro zaczynam 37 tc, odezwę się jak już będzie po, pozdrawiam
 
Do góry