reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepiśnik

reklama
kiedys strasznie populatne były jajka w sosie tatarskim :-) sto lat ich nie jadłam - trzeba spreparować :tak:

no i bigos - kocham bigos. musze tate zmobingowac, zeby mi zrobił :-)


LADYLI a kiedy masz dokładnie urodziny :-) ?
 
Miałam wczoraj :) 26 mi stukło, wczoraj miałam samotne urodziny bo mąż w pracy ale jak wrócił o 21 to z bukietem róż i kasa na torebkę, i szampanem dla dzieci :) bo chciał mi torebkę już kupić w niedziele ale oczywiście uparłam się na torebkę granatową a same były czarne bądź miodowe wiec mówię innym razem może coś znajdę przy okazji. i zawsze rodzice czy teściowie dzwonią kiedy mogą przyjść wiec wkońcu padło na piątek bo każdemu pasowało, i wpadną rodzice moi , teściowie , mój brat i kuzyn wiec drobne przyjęcie na 10 osób trzeba zorganizować .
 
LAdyli to wszytkiego najlepszego :-) myslałam, ze moze mamy jednego dnia ;-)
ja mam jutro 29..... ostatnie dwudzieste..... przeraza mnie to wiec imprezy nie robie :-D mam rok na oswojenie sie z mysla ze mam 30 lat i w przyszłym roku zatem zrobie mega dyske :-D:-D:-D (czyli mąż i 2 dzieci :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:)
 
LADYLI sto lat i nie sama, nie sama, bo z dzidzią, a tu na forum masz dużo babek brzuchatek chętnych na imprezkę, szkoda że wczoraj nie napisałaś, że masz to byśmy toastowały herbatą z cytryną:-) duuuuużo zdrówka
 
reklama
Dragonella pociesze Cie że po 30 życie sie nie kończy ;) ja z nowym rokiem 31 urodziny będę obchodzić i jakoś to do mnie nie dociera :)
 
Do góry