reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisownik, czyli nasze pomysły na ...

Dobry temat bo wlasnie szykuje sie na.babke.majonezowa z lukrem cytrynowym

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
Masz sprawdzony przepis na babkę majonezową?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuza nie nie mam Aga cos o niej kiedys pisala wiec sprobuje przepis sie powiela na necie wiec cos usrednie i zrobie chyba na stronie winiar widzialam.fajny wlasnie z lukrem cytrynowym.ktory uwielbiam. A Twojej nie robislam.z.serkiem ja w ogole lubie babki tylko mokre nie takie suchary.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Aga no tak tak pamietalam jakos dziwnie wszystkie slodkosci mi nie umykaja tylko gdzies sie szufladkuja w mozgownicy [emoji6]
Jeszcze ta pyszna saładka z.rukola i grapefruitem boska.juz ja robilam nascie razy mmmm polecam z blogu Aaggaa88 dzieki


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Wygląda pysznie, aż chyba Sama zrobię.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry