reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisownik, czyli nasze pomysły na ...

reklama
Hmm Pumelova wiesz ze nie wiem. Ale to nie problem jutro do dziewczyn z pracy napisze i się dowiem.
Tak tylko mniej więcej czy taki kwadrat czy taka forma jak do babki- uciekło mi to słowo :D jak robiłam snickersa to właśnie lepsza była taka podłużna, bo w większej mi się potem wszystko rozjezdzalo.


Edit: keksowka!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to kochane ma być standardowa blaszka taka jak np do biszkoptu. Ani okrągła ani kreskówka. A to że względu na to ze jest tam 1kg serka mascarpone i musi się gdzieś to zmiescic;)
 
reklama
Lilith jak wrócę do domu to zmierze moja standardowa to Ci napisze wymiary. A blach też mam dużo ale moje dziewczyny z pracy pamiętaly w jakich przynosiłam ciasta to mnie nakierowaly :D
 
Do góry