reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisownik, czyli nasze pomysły na ...

Za to jak ktoś lubi :)

_20170304_162706.JPG
 

Załączniki

  • _20170304_162706.JPG
    _20170304_162706.JPG
    832 KB · Wyświetleń: 424
reklama
To tylko lody na ciepło, dla dzieci :p

Wiem, że lubicie zwykle na zimno.. Ale u nas ja i syn podziebieni to nie robie :(
 
Link do: Moje Wypieki | Ciepłe lody


Hmm z tym, że tak myślę czy w ciąży można.. Ja nie jadłam..



Aaa i co do Liona, moi podjędli wieczorem i juz był trochę lepszy, nawet smakował :) ale i tak musiałabym robić inaczej na następny raz by mdlosc i ciezkosc zabić.
 
Lilith dzieki za przepisl uwielbiam cieple lody zrobie na bank mysle ze ta temperatura zabija wszystko co szkodliwe byc moze w tych jajcach...

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Lilith - o jaaa... Ja tu w trasie (znowu markety budowlane - Wendy - uważaj, bo szaleje z miarka w pobliżu [emoji6]) , bez obiadu a Ty takimi deserami kusisz. Zostaje mi się tylko oblizac [emoji14]
 
Aga no widzisz a ja dzis u teaciow na obiadku a owe markety odwiedzam jutro:) jeszcze musze reklamacje jedna zglosic.
Lilith zrobilam te lody nie wytrzymala zjadlam dzis pol szklanki cukru i bialka hmmm pocztakowo euforia potem ....ale tak mi sie chcialo w sumie w malych ilosciach jest ok[emoji5]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Wendy tak, powyżej 60 chyba się zabija wsio..
Zrobiłaś w czekoladzie czy zwykłe?
W czekoladzie to dopiero słodkie :)
Trzeba smaka teraz przebić czymś innym. Może kwaśnym :p
 
reklama
Wendy tak, powyżej 60 chyba się zabija wsio..
Zrobiłaś w czekoladzie czy zwykłe?
W czekoladzie to dopiero słodkie :)
Trzeba smaka teraz przebić czymś innym. Może kwaśnym :p
Zrobilam w termomixie u tesciowej wiec temp.byla 80stopni wiec z czystym sumieniem zjadlam bez czekolady. Poki co mam spokoj ze slodkim na jakis czas. Juz przegryzlam salatka z.grapefruitem feta i roszpunka a na kolacje lody tym razem.zimne truskawkowe a co.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Do góry