reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisownik, czyli nasze pomysły na ...

Pumelova a moze rozpuszczona czekolada. I na to owocek? Albo bita smietana ze zmiksowanymi owocami?
Na mw bedziesz miala na pewni przepis na lukier. Ja nigdy nie robie bo nie lubie
 
reklama
Aim no dobra ale mascarpone jest w gramach a smietana w ml to będzie 1:1? (Możecie się smiac[emoji16])
Do polewy też śmietanę 36%?

Faktycznie proste - ogarnę [emoji16]

Kasiulka nie szukam na necie bo przepisów na głupia polewę jest miliard a ja chce coś prostego co mi wyjdzie :D

Oo aga widziałam takie barwniki, a jak bym cukier puder z wodą i takim barwników zmieszala to wyjdzie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyjdzie [emoji3]. Tylko uważaj z wodą. Dodatkowo barwniki też rozrzedzaja lukier - więc wtedy dodajesz stopniowo cukru.

A co do kremu, który aim poleca - szybko zalapiesz, stopniowo dodawaj śmietankę do mascarpone. Jeżeli więcej będzie śmietanki też nie będzie źle - wyjdzie Ci lżejszy krem.
 
Aim no dobra ale mascarpone jest w gramach a smietana w ml to będzie 1:1? (Możecie się smiac
emoji16.png
)
Do polewy też śmietanę 36%?
Pierwsze tak, drugie-jakąkolwiek, może być też 30 albo 18
 
reklama
Do góry