reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy dla naszych pociech.

no ja mysle ze mozesz włądować ją do spagetti bo powinna sie tam ugotowac albo dla pewnosci osobno ją na patelce udusić. Trzebaby tylko ją obrać ze skóry...... a jak Wy dziewczyny sadzicie? dobrze mówie czy tez jestem w błędzie?? Ja jeszcze Marcelowi nie robiłam ale gdybym podawała to własnie tak przyrządzoną. A moze i ja coś zrobie z papryką hmmm......mam przepis na zupke mexykanska .....troche modyfikacji i powinna byc i dla Marcela :))
 
reklama
Dziewczyny gdzies Pianistka podawala leniwe z serków homogenizowanych, tutaj na przepisach nie ma ;( Akutalizują moderatorzy pierwszą stronkę? Smaczki chyba nie były aktualizowane. Osttanio dziewczynki wrzucają tyle przepisów a biegac po tylu stronach nie mam czasu :( Moderatorki zaktualizujecie przepisy?
 
Ula wszystko nadrobimy :) Ilona dodała juz do spisu przepisy na smakach. Ja je teraz popoprawiam bo wyswietlaja sie na niebiesko. i teraz prosba do Ilony!! Kobitko mogłabys dopisac tez przepisy dziecięce jesli jakies sa??!! Kurde normalnie u rodziców nie mam czasu na przeglądanie :(:(:(:( Ja potem to moge pozmieniac tak jak na smakach jesli którys link wyswietlał by sie na niebiesko. No chyba ze jakby co to usiąde do nich wieczoreem - jak nie polegne z dzieckiem heh. No i musze sie przyznac ze zapomnialam ze jest takie cos jak edytowanie przepisów ;/ No nowi tez sie musza nauczyc :D Teraz bede juz pamietac i jak cos zauwaze a Ilona mnie nie wyprzedzi to dodam od razu na liste :):) prosze o wyrozumiałość :D

____________________________________________________________


widze ze dziecięce jedzenie tez uzupełnione wiec pozostaje mi powiedziec ze prace zakonczone i na smakach i na dzieciach.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki wczoraj przeszukując neta weszlam na stronę:
Gotujmy.pl - Przepisy kulinarne - niejadek - Bułeczki, Buraki, Chłodniki, Ciasta i desery, Cukinia, Dania, Dania Wigilijne, Desery - niejadek jest tutaj 12 stron przepisów dla maluszków (niejadków) wszystko smaczne, pieknie podane, udekorowane itd. Ja juz parę wrzuciłam do worda i wydrukowalam sobie a dziś zrobiłam Oliskowi na drugie sniadanie po spacerku Szybkie bułeczki zapiekane z salami, niby banalnie proste ale ja na to bym nie wpadła. O dziwo salami w moim małym sklepie osiedlowym dostalam, dzis mieli dostawę mięsa i akurat dzis byla jedna pałka, przeważnie nie zamawiają.

a więc:

Szybkie bułeczki zapiekane z salami:
SKŁADNIKI:

  • bułeczki kajzerki najlepiej albo kromki z weki czy tez francuza - podane składniki sa na ok. 6 bułek
  • 100g salami drobno pokrojone (ja do tego zazwyczaj kupuje krojone węgierskie paprykowe z Lidla)
  • ser zołty starty tez ok 100 gr lub ona oko
  • majonez (1-2 łyżki ja daje na oko)
  • śmietana 18% (1-2 łyżki ja daje na oko)
PRZYGOTOWANIE:
Rozgrzac piekarnik na 180st. Składniki mieszamy ze soba (poza bułkami) by powstała fajna masa. Bułki przekroic na poł, posmarowac masa, przełozyc na blache na papier do pieczenia i wstwic do piekarnika. Piec ok 15 minut do czasu gdy bułki sie zapieką na złoto. Polecam! Smacznego.

przepis znajdziemy tutaj:
Szybkie bułeczki zapiekane z salami - Szybkie, bułeczki, zapiekane, salami

mąż tez się upomniał o nie na wieczór ;p
 
Do góry