reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy dla naszych pociech.

Dziewczyęta pomóżcie...
Moja Hania jak narazie w przewadze je jedzenie ze słoiczków, ale mam wewnętrzną potrzebe gotowania jej samej. Ale nie jestem w tym za dobra.. ale ceny słoików mnie przerazaja, idzie na to ok 500 żłoty miesiecznie :/

Mam proźbe jak by któras miała czas i ochote napisac, co jej roczniak je w ciągu dnia była bym wdzieczna. Jakies różne pomysle na rózne pory dnia.

Z góry dziękuje

Przewertuj tej watek od poczatku i na pewno znajdziesz fajne pomysly, zacznij moze np od kisielku na deser, jakies kluski, ziemniaczki plus dynia czy jakies wrzywko, powoli zobaczysz co twoje dzieciatko polubi
 
reklama
Dziewczyęta pomóżcie...
Moja Hania jak narazie w przewadze je jedzenie ze słoiczków, ale mam wewnętrzną potrzebe gotowania jej samej. Ale nie jestem w tym za dobra.. ale ceny słoików mnie przerazaja, idzie na to ok 500 żłoty miesiecznie :/

Mam proźbe jak by któras miała czas i ochote napisac, co jej roczniak je w ciągu dnia była bym wdzieczna. Jakies różne pomysle na rózne pory dnia.

Z góry dziękuje

Na sniadanie: kanapki z serem, wedlina, jajkiem, kaszke owocowa,
Na obiad: pomidorowa,ogorkowa,krupnik,warzywna, klopsówke, ryż z kurczakiem i warzywami, ziemniaki z miesem, klopsiki


Przeszukaj watek, znajdziesz dużo pomysłów ;-)
 
Na sniadanie: kanapki z serem, wedlina, jajkiem, kaszke owocowa,
Na obiad: pomidorowa,ogorkowa,krupnik,warzywna, klopsówke, ryż z kurczakiem i warzywami, ziemniaki z miesem, klopsiki
Moja podobne ma menu:-)..do tego 3 flachy mleka - po przebudzeniu, w południe i na wieczór przed spaniem..powoli chciałabym usunąć tą flachę z południa, ale jeszcze mi się upomina..
 
Kassiulla to Pawełek zuch chłopak :) ale wkońcu ma dwa razy tyle ząbków co Hania...
Ja wczoraj Hani dałam jogurt naturalny z bananami.. smakował :) sama zupke zrobiłam na piersi z kurczaka z warzywami :D
Dziś mam w planie jak sie obudzi dac jej serek waniliowy (rano juz jadla kaszke ze słoiczka czekoladowa:D), na obiad pomidorówka ze świderkami które uwielbia, na deser chce ugotowac mus z jabłuszek może z rozgotowanym ryżykiem, no i kolacja kaszka.

AniaSM na poczatku watku wysyłala książke z przepisami, nie wiem czy jest jeszcz emożliwość jej dostani - asia.liszkiewicz@gmail.com - będe wdzięczna :)
 
Mój też tak je jak Pawełek :) Do rączki dostaję jedynie chlebek z masełkiem jeśli chodzi o "kanapkę" ,bo pewnie wszytsko co by się na niej znalazło bylo na podłodze.

Z zup młody zjadł rosół taki jak my jemy i nic mu nie było. Mój jeszcze je słoiki, ale zdarza się czesto ze je podobnie to co my i uwielba ogórki kiszone :D
 
no moja ogółem jak je zupe lub jakies pulpeciki to je takie jak my :)
ja słoiki staram sie ogranicza, bo to pochłaniacze kasy...:/ rosół Hania kocha.. najbardziej babciny :D
 
reklama
Asia z kanapeczkami to możesz też tak zrobić ze pokrój ją w małe kwadraciki i daj na talerzyku, albo na stole :)
Och ja mma tyle pomysłow ale Oli za bardzo ostatnio się nie kwapi do jedzenia "dorosłych" posiłków :(
 
Do góry