reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy mamusiowych zachcianek ;-)

reklama
A ja na ciasto. Pol dnia roboty :)
1508834526-ef7545e201f4d56a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Noooo... i mam fazę na tort [emoji7]

 
No ja uwielbiam thermomixa głównie za, że wszystko w nim wychodzi, nawet ciasta których nigdy nie umiałam piec.
Co jakis czas jest „promocja” i można thermomixa wziąć na raty 0. Wyciskarkę też mam i robię zdrowe soczki [emoji173]️
1508851632-7d8a68bf5eac2d11-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, tak trzymać :D Jakbym widziała swój blat i szybę na ścianę ;) Muszę poszukać jaki model wyciskarki bym chciała... Thermomix kiedys też sobie sprawię - na razie mamy inne wydatki :)
 
reklama
Wczoraj byłam na pokazie TM i kupiłam [emoji847] akurat niedługo idę na L4 to się go nauczę zanim Lenka się pojawi [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry