reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy mamusiowych zachcianek ;-)

reklama
Ostatnio miałam fazę na makaron z pesto, suszonymi pomidorami, krewetkami i kaparami.
1508787609-3495f202dbec9fb7-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łosoś z piekarnika najlepszy jaki jadłam! Fileta z łososia osolić, popieprzyć pieprzem cytrynowym, 2 gałązki świeżego koperku, trochę masła (jeśli ktoś lubi to plastrem cytryny - ja nie lubię). Zawinąć w folie aluminiowa i piec w piekarniku na 180 stopni 20 minut - niebo w gębie!
A ziemniaczki obrać pokroić polać oliwa i przyprawić wg uznania ja lubię z rozmarynem i papryka. Piec w piekarniku na 200 stopni przez około godzinę.
1508788084-67b7a550eab52e52-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry