reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na nasze pysznosci :)

Nocka! :szok: Mniam! Alez zdolniacha z Ciebie! :tak::tak::tak:Smaka to mi tym narobilas takiego, ze bez jakiegos ciacha sie dzisiaj nie obedzie ;-):-)
 
reklama
informuje,ze zrobilam dzisiaj kurczaka w sosie smietanowo-ziolowym wg przepisu sandry.
Wyszlo suuuuuuper. I bardzo duzo.
Najadlam sie ja, moj maz i kolega architek i zawiozlam jeszcze pol garnka sosu do rodzicow ;-)))

Pycha!


A W-Zetka wyglada zabojczo. Ja to bym sie bala do niej podejsc, bo pewnie by nic nie zostalo ;-) brawo Nocka!
 
Sandra Ipanema tak chwali Twojego kurczaka w sosie smietanowo-ziolowwym ze przy najblizszej okazji wyprobuje Twoj przepisik. Zreszta uwielbiam wszelkie sosy smietanowe a jesli to jest jeszcze z ziolami to musi byc pyszne.

A WZ-tka byla pyyyszna co zreszta bylo widac po tym z jaka czestotliwoscia robila sie coraz mniejsza.:-)
 
Ipanema, ciesze sie, ze kurczak smakowal :-):tak::-)

Ja w sobote zrobilam nuggetsy wg przepisu Dominique i wszyscy zgodnie stwierdzili, ze sa swietne :tak:
Aaa, i zrobilam jeszcze krem brokulowy na rosole z serkami topionymi (ktoras z Was podawala kiedys ten przepis) i tez wyszedl pysznie :-):-):-)
 
A ja zrobilam ziemnaiczna zapiekanke Wamy. Pycha! P. nie podolal calej porcji na raz, ale jak odpoczal, to sobie odgrzal i zjadl po cichu w kuchni. :-D
 
ja dzis zrobilam kurczaka w sosie śmietanowo - ziołowym z przepisu sandry i zgadzam się z ipanamą- rewelacją!!!!

i chyba te nuggetsy bede musiała wypróbować, skoro tak zachwalacie:tak:

nocka- twoja WZ-ka wygląda zabójczo!!! wow...
 
Ewus, fajnie, ze smakowalo :tak::-)

Dajcie jakies przepisy na dobre dania obiadowe, ktore moga jesc tez nasze dzieciaczki, bo potrzebuje na jutro i pojutrze jakichs pomyslow :tak::-):-)
 
reklama
sandra u mnie była pomidorowa z ryżem:-p szybko i dobrze;-) a na jutro kotleciki mielone, z ukochana surówką z kiszonej kapusty.... i właśnie w tym temacie...podajcie swoje przepisy na kapustę kiszoną, ja robię tak:
  • ok. 50 dag kiszonej kapusty (najlepiej z beczki) posiekana
  • duża marchewka, potarta na drobnych oczkach
  • cebulka drobno posiekana
  • olej, pieprz, sól, cukier, magi do smaku
czekam na wasze sposoby;-)
 
Do góry