reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na pyszności

reklama
Anka26,07- w Bergisch Gl. to nie:no: W Kolonii albo w weekendy te polskie busy sa, nawet niedaleko od mojego domu:tak:
 
co do tych zupek chińskich to przyzanam że choć strasznie niezdrowe tak bardzo je lubię!!;-) ale czy to faktycznie dobre jako sałatka? kurczę muszę sprobować koniecznie!
 
Wykonanie proste
Zupki wraz z wszystkimi przyprawami zalac wrzatkiem.Jak makaron bedzie dobry czyli napuchnie:-) to odlewamy wode.
Dodam ze wrzatku dajemy tyle zeby zakrylo makaron.
Pekinska drzemy na kawalki. Por kroimy w polksiezyce albo jak kto woli drobniej, dodajemy kukurydze i makaron.Wszystko razem mieszamy Nie przyprawiamy tylko dodajemy troche majonezu:happy:
małe pytanie czy ten makaron rozdrobnić? wiem że pewnie jak kto lubi ale jak lepiej twoim zdaniem?
 
Marika ja rozdrabniam go bo sie az tak nie ciagnie i łatwiej zjesc.Ale samo zupke jak sobie przygotowuje to bez łamania:-)
Anulka no to ja mam w centrum kiosk nawet polski chleb moge kupic:tak:
 
Przepis na ciasto na prośbe EWY :-);-)

Składniki:
  • szklanka oleju
  • szklanka cukru
  • 2 jajka
  • 2 szklanki mąki krupczatki
  • 2 łyżeczki proszku do pieczenia
  • 0,75 szklanki mleka
  • owoce (brzoskwinie, truskawki itp - mogą być z puszki)
  • aromat - jaki kto chce - ja lubie migdałowy
Olej, cukier i jajka miksujemy potem dodajemy mąke zmieszaną z proszkiem do pieczenia i znowu miksujemy i na koniec mleko i znowu miksujemy i potem jeszcze aromat... Powstaje takie lejące ciasto (jak na biszkopt) i wylewamy to na blache i na tym układamy owoce. Piekarnik nagrzany do 200 st pieczemy ok 40 minut - ale to już zalezy od piekarnik, każdy zna swój najlepiej - ja zawsze pieke na oko ;-) Jak robicie z truskawkami proponuje trzymać je potem w lodówce....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry