reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na zupki,kompociki ,deserki dla naszych malych zarlokow...

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Marzec 2006
Postów
19 385
Miasto
xxx
Dziewczynki zakladam ten watek zebysmy sie wzajemnie wspieraly w tym ciezkim wyzwaniu...Dla mnie ugotowanie dla Noemi to narazie ciezka sprawa...Wiec APELUJE:-D wkladajcie tu przepisy-na watrobki,deserki kompociki...:-)
 
reklama
Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny sposób na obiadki. Olać wszystkie przepisy. Wrzucam do garnka co mam pod ręką(marchewka, ziemniaczek to podstawa a potem to już wolny wybór brokułki, kalafiorek, buraczek, pitruszka, spróbuję też z groszkiem bo jej smakował), gotuję, miksuję i jak trzeba to zagęszczam kaszką kukurydzianną. A no i mięsko jeszcze. Oli wcina jak szalona, smakują tak jak sklepowe. A na pewno jest taniej i powoli przyzwyczai się do normalnego jedzenia.
 
Zupka
mrozonka Hortex, dodac miesko indyk, królik itp gotować jak dla siebie przed doprawieniem odlac miseczkę dla żarłoka lekko posolić rozgnieść widelcem miesko pokroić i podawać:-)
 
Zupa warzywna:

Ja obieram co mam:
obowiązkowo:
marchewka
pietruszka
seler
por

dodatkowo:
brokuły lub
kalafior lub
kabaczek lub....

pierś z kurczaka lub indyk

gotuję bez soli, miksuję (z mięsem lub po wyjęciu mięsa)

odładam Wojtkowi dwie porcje (na dwa dni), a resztę doprawiam i my zajadamy.
 
ja podpisuję się pod przepisem mamoota, dokładnie tak samo robimy zupki dla Otylki i naprawdę są pyszne, nawet tesciowa mnie ostatnio pochwaliła jak skosztowała:-) :-) :-)
 
my miksujemy zupki- no ale Otylka bezzebna, a każde zakrztuszenie konczy się wielkim płaczem
 
reklama
u mnie tez musi być papka zmiksowana.. chociaz powoli zaczynam coraz mniej miksowac ..ale jakieś grudki poczuje o robi bleeeee...
 
Do góry