reklama

Przepisy na zupki,kompociki ,deserki dla naszych malych zarlokow...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 14 Luty 2007.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dziewczynki zakladam ten watek zebysmy sie wzajemnie wspieraly w tym ciezkim wyzwaniu...Dla mnie ugotowanie dla Noemi to narazie ciezka sprawa...Wiec APELUJE:-D wkladajcie tu przepisy-na watrobki,deserki kompociki...:-)

2. Basia26

Basia26 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny sposób na obiadki. Olać wszystkie przepisy. Wrzucam do garnka co mam pod ręką(marchewka, ziemniaczek to podstawa a potem to już wolny wybór brokułki, kalafiorek, buraczek, pitruszka, spróbuję też z groszkiem bo jej smakował), gotuję, miksuję i jak trzeba to zagęszczam kaszką kukurydzianną. A no i mięsko jeszcze. Oli wcina jak szalona, smakują tak jak sklepowe. A na pewno jest taniej i powoli przyzwyczai się do normalnego jedzenia.

3. reklama
  4. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Deserek
    rozgnieść widelcem banana dodac żółtko pomirchac razem i gotowe:-)

5. sylwia i wojtuś

Zupka
    mrozonka Hortex, dodac miesko indyk, królik itp gotować jak dla siebie przed doprawieniem odlac miseczkę dla żarłoka lekko posolić rozgnieść widelcem miesko pokroić i podawać:-)

6. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Zupa warzywna:

Ja obieram co mam:
    obowiązkowo:
    marchewka
    pietruszka
    seler
    por

dodatkowo:
    brokuły lub
    kalafior lub
    kabaczek lub....

pierś z kurczaka lub indyk

gotuję bez soli, miksuję (z mięsem lub po wyjęciu mięsa)

odładam Wojtkowi dwie porcje (na dwa dni), a resztę doprawiam i my zajadamy.

7. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

ja podpisuję się pod przepisem mamoota, dokładnie tak samo robimy zupki dla Otylki i naprawdę są pyszne, nawet tesciowa mnie ostatnio pochwaliła jak skosztowała:-) :-) :-)

8. sylwia i wojtuś

Mamoot miksujesz zupki?
    Ja tylko widelcem rozgniatam i to mało, reszte Wojtek sam sobie memła wkońcu ma juz 5 zebów no nie?1?1

9. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

my miksujemy zupki- no ale Otylka bezzebna, a każde zakrztuszenie konczy się wielkim płaczem

10. reklama
  11. sylwia i wojtuś

Mój skubaniec dokładnie przeżuwa, i raczej tfu tfu nie zdarza mu się zakrztusić

12. fusik

fusik Mama 2006/2010

u mnie tez musi być papka zmiksowana.. chociaz powoli zaczynam coraz mniej miksowac ..ale jakieś grudki poczuje o robi bleeeee...

Poleć forum