reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Przepisy na zupki,kompociki ,deserki dla naszych malych zarlokow...

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Dziewczynki zakladam ten watek zebysmy sie wzajemnie wspieraly w tym ciezkim wyzwaniu...Dla mnie ugotowanie dla Noemi to narazie ciezka sprawa...Wiec APELUJE:-D wkladajcie tu przepisy-na watrobki,deserki kompociki...:-)

reklama

Basia26

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny sposób na obiadki. Olać wszystkie przepisy. Wrzucam do garnka co mam pod ręką(marchewka, ziemniaczek to podstawa a potem to już wolny wybór brokułki, kalafiorek, buraczek, pitruszka, spróbuję też z groszkiem bo jej smakował), gotuję, miksuję i jak trzeba to zagęszczam kaszką kukurydzianną. A no i mięsko jeszcze. Oli wcina jak szalona, smakują tak jak sklepowe. A na pewno jest taniej i powoli przyzwyczai się do normalnego jedzenia.

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Zupka
mrozonka Hortex, dodac miesko indyk, królik itp gotować jak dla siebie przed doprawieniem odlac miseczkę dla żarłoka lekko posolić rozgnieść widelcem miesko pokroić i podawać:-)

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zupa warzywna:

Ja obieram co mam:
obowiązkowo:
marchewka
pietruszka
seler
por

dodatkowo:
brokuły lub
kalafior lub
kabaczek lub....

pierś z kurczaka lub indyk

gotuję bez soli, miksuję (z mięsem lub po wyjęciu mięsa)

odładam Wojtkowi dwie porcje (na dwa dni), a resztę doprawiam i my zajadamy.

ell

Rozwiązania
0
ja podpisuję się pod przepisem mamoota, dokładnie tak samo robimy zupki dla Otylki i naprawdę są pyszne, nawet tesciowa mnie ostatnio pochwaliła jak skosztowała:-) :-) :-)

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Mamoot miksujesz zupki?
Ja tylko widelcem rozgniatam i to mało, reszte Wojtek sam sobie memła wkońcu ma juz 5 zebów no nie?1?1

ell

Rozwiązania
0
my miksujemy zupki- no ale Otylka bezzebna, a każde zakrztuszenie konczy się wielkim płaczem

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Mój skubaniec dokładnie przeżuwa, i raczej tfu tfu nie zdarza mu się zakrztusić

reklama

fusik

Mama 2006/2010
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
u mnie tez musi być papka zmiksowana.. chociaz powoli zaczynam coraz mniej miksowac ..ale jakieś grudki poczuje o robi bleeeee...

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry