reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na zupki,kompociki ,deserki dla naszych malych zarlokow...

reklama
Kuba zjada nawet okruchy z podłogi i konsystencja nie ma dla niego znaczenia. Myślę że nie przeszkadzałoby mu nawet mrożone żarcie.:-) taki z niego pasibrzuch
 
Mój Sylwek ugotował ostatnio taka zupę- udka z kurczaka, do tego ziemniaki, pietruszka i mrożonka- marchewka z groszkiem. Martusia zajadała aż jej się uszka trzęsły, nam też bardzo smakowała :-)
Zaczynamy dawać takie mniej dokładnie zmiksowane jedzonko żeby się przyzwyczaiła, i jak na razie bez problemu.
 
Sylwia, miksuję, bo Wojtek mimo tych zębiszonów woli gładkie jedzonko. Poza tym my też lubimy zupy kremy. Ale mięso mu drobno sikam. Zawsze się najpierw krzywi, jak coś ma inną konsystencję, ale w końcu mu smakuje i zajada. Właśnie jestem na etapie przyzwyczajania gościa do mniej gładkiego jedzenia.
 
Ja zupki gotuję przeważnie takie, jak większość z Was, czyli mięsko + warzywa, jakie są w domu:-)
A najprostszy deserek, który Marcinek bardzo lubi, to starte jabłko z pokruszonymi biszkopcikami. Od czasu do czasu do jabłka dodaję też gruszkę.
 
Ania, są biszkopty bezglutenowe, ale my dajemy zwykłe, bo lekarka powiedziała nam, że Marcinek jest zdrowym dzieckiem i może gluten dostać już w 8 miesiącu. Od ponad miesiąca dostaje kaszę mannę, biszkopty, pieczywo i jest ok.
 
Ania my dajemy bezglutenowe juz od 3 miesięcy i w Warszawie na pewno bez problemu takie dostaniesz
 
reklama
My tez podajemy biszkopty juz od dawna ale takie glutenowe normalne tylko przeznaczone dla dzieci no i ostatnio z Bobovity kupiłam Misiaczki Chrupaczki takie twarde na zabkowanie Wojtek je uwielbia!!!!!
 
Do góry