reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na zupki,kompociki ,deserki dla naszych malych zarlokow...

My tez podajemy biszkopty juz od dawna ale takie glutenowe normalne tylko przeznaczone dla dzieci no i ostatnio z Bobovity kupiłam Misiaczki Chrupaczki takie twarde na zabkowanie Wojtek je uwielbia!!!!!


Kuba też uwielbia te chrupaczki, ale jak dla mnie to one są ochydne, takie bez smaku. No ale widać takie maja byc i już :-D
 
reklama
my polecamy biszkopty krakowskie zpc Lajkonik, są naprawdę rewelacyjne, nie ma mowy o zakrztuszeniu się większym dorwanym przez malca kawalkiem, rozpływają się w buzi
 
Dziewczyny napiszcie proszę, jak przyrządzacie szpinak dla dzieci. Ja dałam go Marcinkowi tylko raz, dość dawno temu i ze słoiczka, ale strasznie po nim ulewał i więcej nie podałam. Teraz jednak Macinek już praktycznie w ogóle nie ulewa, więc chciałabym spróbować. A że nie przepadam za szpinakiem, więc nawet nie umiem go przyrządzić...
 
Asiu ja normalny mrożony wg przepisu na opakowaniu (rozmrozić, zagotować) no i dodaję odrobinę masła i jogurtu (można mleka) bo trzeba do szpinaku bo podobno wapń z organizmu wytrąca
 
Ja całe liście szpinaku gotuję na parze. Potem rozgniatam widelcem, troszkę masła, troszkę śmietany, odrobinka soli i pycha!:-)
 
No właśnie, ja też najchętniej zrobiłabym ze świeżych liści, ale nigdzie nie mogę dostać... Mamoot, gdzie kupujesz? Na jakimś ryneczku czy w sklepie? Szukałam u nas w różnych miejscach i nigdzie nie mają...
 
Asiu, w najbliższym warzywniaku.:-) Jeśli masz jakiś "zaprzyjaźniony", w którym często kupujesz, to spytaj, może dla Ciebie przywiozą. Przecież i tak muszą codziennie rano jechać na targ po świeże warzywa.
 
No widzisz Mamoot, niestety Zielona Góra to prowincja.... Nawet głupi szpinak trudno dostać:baffled: Ale popytam, bo narobiłaś mi smaczku swoim przepisem:-D
 
reklama
chrupaczki widzialam z Nestle i Bobovity, kupilam z Nestle..ale biszkoptow dla dzieci nie widzialm....z jakiej firmy...chyba ze jakies takie normalne kupujecie...
 
Do góry