reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

siwasek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2005
Postów
1 356

Kuchareczki moje kochane do dziela!!!

Prosze tu zamieszczac to co gotujecie na obiad...bo ja tak jak w reklamie winiar nie mam pomyslu an obiadki...i jak sie czegos uczepie to ciagle jamy to samo...takze prosze o jakies pomysły...

u mnie dzis kasza gryczana z sosem seczuanskim ze słoika :p
 
reklama
acha ok. :)
ALE DZIŚ JA NIE GOTUJE BO LECĘ ZARAZ DO ROBOTKI WIĘC SMAŻE TYLKO JAJCA SMAŻONE,ZIEMNIAKI I SURÓWKA ::)

 
co za ambitna kobieta:)

u mnie dziś nudle knorra bo nie zdążyłam kurczaka zrobić bo z Maksem do doca pojechaliśmy

zamówiłam na allegro panierke do kurczaka i smakuje jak z kfc-polecam:)))

a jutro spaghetti:)
 
a ja dzisiaj u mamy jadłam ryż z sosem grzybowym z paczkip lus kawałki schabu kurzego ;D
ale mam ciśnienie na ryz i makaron :o zjadłam półtorej paczki ryżu :p
 
no to ładnie Mel ;D
a ja piekę karkówkę w majeranku , chili i innych takich przyprawach wedle uznania i do tego będzie szpinak + ewenualnie puree knorra /bardzo dobre jest i nie trzeba ziemniaków obierać :p/
 
szpinak :p

a to mięsko może być smaczniutkie ::) :)


wczoraj miałam jajka sadzone :D bardzo czasochłonne danie :D

a tutaj coś z mojego notesu z przepisami - jeszcze nie próbowałam ale fajnie sie czyta :)

parówki w cieście

Są dwie opcje:
1.dobra podsmażona parówka,naleśnik,kapusta zasmażana,ser.
Kładziemy naleśnik, na niego kapustkę kiszoną zasmażaną,potem parówkę-zawijamy naleśnik,posypujemy serem i na parę minut do piekarnika.
2.zamiast kapusty plaster smażonego boczku Polecam,bardzo pyszniutkie

 
reklama
Melanie pisze:
szpinak  :p

a to mięsko może być smaczniutkie  ::) :)


wczoraj miałam jajka sadzone  :D bardzo czasochłonne danie  :D

a tutaj coś z mojego notesu z przepisami - jeszcze nie próbowałam ale fajnie sie czyta  :)

parówki w cieście

Są dwie opcje:
1.dobra podsmażona parówka,naleśnik,kapusta zasmażana,ser.
Kładziemy naleśnik, na niego kapustkę kiszoną zasmażaną,potem parówkę-zawijamy naleśnik,posypujemy serem i na parę minut do piekarnika.
2.zamiast kapusty plaster smażonego boczku  Polecam,bardzo pyszniutkie 


Niam niam to musi byc dobre.
Pokaze dzis przepisik mezusiowi, moze zrobi na sobote ::)
 
Do góry