reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

przeprowadzam się do niemiec

pomyluna2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
32
Witam was :) po świętach przeprowadzam się do Niemiec do partnera z obecnie ( pół rocznym ) synkiem :) Chciałabym się dowiedzieć jak wam się tam żyje, jak wyglądają wizyty u lekarzy,zakupy itp.
 
reklama
Jak bedziesz potrzebaowała kiszoną kapustę, to na dziale mięsnym... czasemnie wystawiają, ale zawsze mają :-D pozostałe zakupy raczej tak jak w Polsce... no i Flohmarkt, pchli targ, gdzie można kupić m.in. używane rzeczy dla dzieci, w tym wypadku polecam Kinderflohmarkt przy kościele lub przedszkolu. Lekarze nie przepisują żadnych prawie żadnych leków, musisz mieć kartę z kasy chorych. Z pytaniami bierzącymi pisz na priv, chętnie wesprę :-) :) Pozdrawiam i powodzenia!
 
Do góry