reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka

ivka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2005
Postów
3 775
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Nasze maleństwa już naprawdę niedługo pojawią się na tym świecie, więc pewnie zaczynamy lub już zaczęłyśmy szykować dla nich pokoiki lub kąciki. Myślę, że miło będzie popatrzeć jak będą mieszkać nasze dzidzie, więc dzielmy się fotkami i pomysłami :D
 
reklama
My remontem pokoiku dla dzidzia zajęliśmy się jeszcze w listopadzie - wtedy jeszcze mogłam jakoś pomóc mojemu mężusiowi, no i zapach kleju do tapet zdążył już całkowicie wywietrzeć. Ten pokoik to będzie na spółkę z komputerem tatusia i z miejscem do spania dla naszego kocura Maxa:

pokj008baby0fy.jpg
 
Na początek, do pokoju w którym teraz mieszkamy dostawimy tylko łóżeczko (nic więcej się nie zmieści) i już będzie kłopot z chodzeniem, ale w okolicach wakacji wyprowadzę się i już będziemy mieli DUŻO miejsca...a do tego czasu Maleństwo nie będzie potrzebowało dużo miejsca - mam nadzieję :D
 
Agao my mamy ten sam problem- 2 wynajmowane pokoje :( troszke mi smutno ze nic nie mozna zrobic ale moze w kocu kiedys doczekamy sie swojego mieszkanka i tam urzadzimy piekny pokoik dla maluszka.
 
my spokojnie moglibysmy juz urzadzic pokój dla córci ( póki co jest w nim "komputerowy" ;) ) ale postanowilismy ze malenstwo bedzie z nami w sypialni....moze jak juz bedzie miało z 2 latka...to sie jej zrobi pokój z prawdziwego zdarzenia....:)
 
my na poczatku dołozyliśmy na styk łóżeczko dla Piotrka...
w wakacje wynieśliśmy się od niego i Piotrek ma kiż włąsny pokoik ale bez remontu - tak jak zastał tak ma, a my mamy pracownio sypialnie (też bez remontu) a za chile będzie ty jeszcze kołyska dla Bartusia...

do końca roku chłopcy będa mieli swój pokój a my swój :)
 
reklama
My tez mamy tylko 2 pokoje, wiec niestety maly bedzie musial sie cisnac z nami w jednej sypialni, bo w drugim pokoje jest jadalnia, goscinny i pracownia meza. Marzy mi sie maly domek z chocby maciupkim ogrodkiem,sama wychowalam sie w olbrzymim domu z ogromna przestrzenia wokol i chcialabym zeby moje dziecko tez mialo taka szanse.
 
Do góry