reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuchlina pachwinowa

My jesteśmy po drugiej operacji przepukliny do tego jeszcze wodniaczków jąder.
Pierwsza była w listopadzie też przekładana z powodu choroby. Drugą miał teraz 7.02. Po pierwszej ok. pozatym że przestał sam chodzić tylko za rękę ale to chyba psychicznie jakoś tak się na nim odbiło i trwało to miesiąc ale od razu też złapał anginę i zrobił się taki lekko mazgaj ale fizycznie wszystko było ok rana się dobrze goiła.
Tym razem znów złapał jakiegoś wirusa w szpitalu czyli od razu wylądowaliśmy w następnym szpitalu. U nas pobyt przy operacji trwał 3 dni. Pierwszy dzień przyjęcie do szpitala, badania. Drugi dzień operacja trzeci dzień jak wszystko ok do domciu. W zasadzie od razu po operacji po skończonej kroplówce jak już po dwóch godz. mógł pić a potem jeść to wstawał. Największy problem z kąpaniem bo tydzień czasu nie można kąpać żeby nie zamoczyć rany więc tylko prysznic a potem zmiana plastra. Praktycznie takie dzieciaczki szybko zapominają bardziej my rodzice przeżywamy to założenie wenflonu jak zabierają dziecko na blok operacyjny dla mnie to był koszmar.
 
reklama
dziewczyny ja mam jeszcze takie pytanie do mam których dzieci są po operacji mój syn miał zabieg 15.02 ale do tej pory pod linią nacięcia ma taki twardy guzek czy to normalnie i jest dlatego że jeszcze się to wszystko goi czy powinnam zacząć się martwić i pędzić do chirurga??
 
Witam,

Wnioskując po dacie Pani córka miała już operacje, jestem studentką pielęgniarstwa i piszę pracę na ten temat, więc byłabym wdzięczna za informacje na temat: jak długo była Pani w szpitalu, jakie informacje przekazywały Pani pielęgniarki,czy mała miała jakąś dietę przed i po zabiegu? jakie znieczulenie mała dostała? Dziękuję za informacje.
 
Do góry