reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuklina pępowinowa

Blondynka w sieci

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2021
Postów
1 176
Dzień dobry.
Wczoraj na wizycie w 10 tc lekarz zwrócił uwagę na przepuklinę pępowinowa, którą określił jako zjawisko fizjologiczne na tym etapie ciazy. Dodał, że wszystko jeszcze ma 2 tygodnie czasu na wchłonięcie. Oczywiście mój stres już jest na kosmicznym poziomie i stąd moje pytanie.
Czy któraś z Was była w takiej samej sytuacji i faktycznie wszystko się ładnie wyjaśniło?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć, miałam podobnie we wcześniejszej ciąży. Spokojnie wszystko się ładnie schowa. Też panikowałam jak Ty, ale jak poszłam na kolejną wizytę, wszystko już było na swoim miejscu ☺️
 
Cześć, miałam podobnie we wcześniejszej ciąży. Spokojnie wszystko się ładnie schowa. Też panikowałam jak Ty, ale jak poszłam na kolejną wizytę, wszystko już było na swoim miejscu ☺️
Jeju jak dobrze, że napisałaś. Trochę jestem spokojniejsza. A pamiętasz może w którym tygodniu to było jak lekarz zauważył?
 
reklama
Dzień dobry.
Wczoraj na wizycie w 10 tc lekarz zwrócił uwagę na przepuklinę pępowinowa, którą określił jako zjawisko fizjologiczne na tym etapie ciazy. Dodał, że wszystko jeszcze ma 2 tygodnie czasu na wchłonięcie. Oczywiście mój stres już jest na kosmicznym poziomie i stąd moje pytanie.
Czy któraś z Was była w takiej samej sytuacji i faktycznie wszystko się ładnie wyjaśniło?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
W pierwszej ciąży dopiero podczas usg prenatalnego lekarz stwierdził przepuklinę pępowinową. Ale była to gigantyczna przepuklina związana zapewne z mutacją genetyczna. Ta ciąża nie skończyła się szczęśliwie..
Dwie następne ciążę w okolicach 10 jeśli nie 11 tygodnia też wykazalo przepuklina pępowinowa ale normalnych rozmiarów i lekarz podkreślił że jest FIZJOLOGICZNA. Mimo to stres był olbrzymi do następnego badania gdzie brzuszki były już piękne ❤ 🥲 za trzy tygodnie starszy kończy 2 latka a młodszy wywija kopniaczki w brzuchu 😊
Fizjologiczna przepuklina występuje u wszystkich maluszków i jest naturalnym etapem rozwoju.
Nie masz się czym martwić.
 
Do góry