reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuklina w ciąży

Dołączył(a)
9 Luty 2020
Postów
1
Witajcie,Czy któraś z Was miala może przepuklinę pachwinowa w ciąży i jak się to skończyło?czy rodzilyscie naturalnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja jestem po operacji przepukliny pachwinowej w czerwcu zeszłego roku a teraz jestem w 27 tc. I słyszę różnie - ze CC mam mieć a potem ze jednak nie muszę 🙈i zastanawiam się - ktoś wie jak to w końcu jest? Mam wszyte dwie siatki ☺️
Ja mam stwierdzona dziś i podpinam się do pytania. Ktoś coś wie?

Wiem, że mam się oszczędzać. Nie dźwigać. Mała aktywność fizyczna. I jedzenie przeciw zaparciom. Ostrożne wstawanie z łóżka. Z boku najlepiej.
 
U mnie prawdopodobnie chyba też jest przepuklina pachwinowa... Wizytę mam dopiero w czwartek, dzwoniłam do lekarza mówił że te bóle to od jelit (cierpię na zaparcia) lub robi się przepuklina. Ja zauważyłam wybrzuszenie, które już się nie chowa i boli przy dotykaniu lub poprostu tak ciągnie i promieniuje do pachwiny... Strasznie się boję dziewczyny :(
 
U mnie chirurg potwierdził. Powiedział że będzie cc (i tak miałam mieć cc) od szpitala zależy czy przy cc zoperuja przepukline.
W ciąży niestety tylko oszczędzanie się, nie dźwiganie. Nic nie mogą zrobić, chyba że uwięźnie. :(

Jak dużo leżę to lekko się chowa ale mimo to jest i doskwiera :(
 
U mnie chirurg potwierdził. Powiedział że będzie cc (i tak miałam mieć cc) od szpitala zależy czy przy cc zoperuja przepukline.
W ciąży niestety tylko oszczędzanie się, nie dźwiganie. Nic nie mogą zrobić, chyba że uwięźnie. :(

Jak dużo leżę to lekko się chowa ale mimo to jest i doskwiera :(
Czy Ciebie boli ta przepuklina tak sama z siebie? Ja mam co jakiś czas taki ostry chwilowy ból, jakby kłucie. Czy to nie zagraża dzidziusiowi? Strasznie się martwię, jestem dopiero w 17+1 tyg a Ty? Dziękuję że zechciałaś odp :*
 
Jeżeli któraś zechciała by się wypowiedzieć na temat przepukliny w ciąży to zachęcam :)
 
Ja jestem po operacji przepukliny pachwinowej w czerwcu zeszłego roku a teraz jestem w 27 tc. I słyszę różnie - ze CC mam mieć a potem ze jednak nie muszę 🙈i zastanawiam się - ktoś wie jak to w końcu jest? Mam wszyte dwie siatki ☺️
 
Rozwiązanie
Do góry