reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuklina

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
4 024
Dzień dobry! Dziecko urodziło się z przepukliną pępkową. Jedyne zalecenia jakie dostałam, to kłaść na brzuchu jak najczęściej. Od jednej osoby usłyszałem, że powinno się to oklejać specjalnym plastrem. Czy od samego leżenia na brzuchu to minie? Pępek jest wystający, czy w miarę poprawy będzie robił się wklęsły? Pozdrawiam
 
reklama
Moja ma przepuklinę kresy białej. Kłaść na brzuchu, starać się nie doprowadzać do okropnego płaczu. Lekarz mówił, nie plastrowac, bo to więcej szkody... Nie wiem czy miał rację. Do roku jak się nie wchłonie to do chirurga. Mamy rok, przepuklina jest nadal, ale trochę mniejsza. Mieliśmy wizytę umówiona i jest jak jest.
 
Do góry