reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerażająco duza beta hcg

P86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2022
Postów
622
Dziś jestem w 8 tygodniu (7+3). Przy okazji badań lekarka z powodu przebytego zasniadu zleciła powtórzyć jeszcze betę hcg. W środę byłam u innego lekarza, zarodek 8mm i serce 144 uderzenia/minute.I tu moje niemiłe zaskoczenie.... Beta wyszła 202616,00 (26.11). Beta wykonana 12.11 - 10280.Wczesniejszve wyniki wzrastały różnie, raz o 107 procent, raz o 120.. Jestem zmartwiona.. Czy ktoś z was miał takie duże wartości w 8 tygodniu ?
 
reklama
Norma teoretycznie do 229 tys ;)

Jednak martwię się bo zazwyczaj kobiety w 10 tygodniu mają takie wartości.. wcześniej w takim wieku miałam może około 100 000 ..
 
Dziś jestem w 8 tygodniu (7+3). Przy okazji badań lekarka z powodu przebytego zasniadu zleciła powtórzyć jeszcze betę hcg. W środę byłam u innego lekarza, zarodek 8mm i serce 144 uderzenia/minute.I tu moje niemiłe zaskoczenie.... Beta wyszła 202616,00 (26.11). Beta wykonana 12.11 - 10280.Wczesniejszve wyniki wzrastały różnie, raz o 107 procent, raz o 120.. Jestem zmartwiona.. Czy ktoś z was miał takie duże wartości w 8 tygodniu
 
Dziś jestem w 8 tygodniu (7+3). Przy okazji badań lekarka z powodu przebytego zasniadu zleciła powtórzyć jeszcze betę hcg. W środę byłam u innego lekarza, zarodek 8mm i serce 144 uderzenia/minute.I tu moje niemiłe zaskoczenie.... Beta wyszła 202616,00 (26.11). Beta wykonana 12.11 - 10280.Wczesniejszve wyniki wzrastały różnie, raz o 107 procent, raz o 120.. Jestem zmartwiona.. Czy ktoś z was miał takie duże wartości w 8 tygodniu ?
Ja rok temu mialam też bardzo wysoka bete a okazalo się ze to blizniaki 🤷
 
reklama
Do góry