reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeraźliwy płacz po kapieli

U mnie problem z płaczem po kąpieli zaczął się jak malutka miała mniej więcej 1,5 miesiąca. Teraz ma 2,5 i dalej to samo... Aż mi się serce kroi :(

moja starsza córka tak straszliwie krzyczała przy ubieraniu po kąpieli. Okazało się, że była uczulona na proszek, w któym prałam jej ubranka (lovela zresztą) . Przez pół roku przeszłam na pranie w płatkach mydlanych, a potem jej preszło.
Obejrzyj małą, czy po ubraniu nie zaróżawia jej się skóa pod ubraniem..

Na szczęsie moja malutka córcia uczulona na nic nie jest :sorry:
 
reklama
mój synek też mocno płakał po kąpieli okazało się, że ma przepuklinę pachwinową i wodniaka powrózka nasiennego po prawej stronie i pod wpływem ciepłej wody wodniak zaczynał wędrować co powodowało ból
 
moja dwumiesięczna córcia tez od kilu dni przeraźliwie płacze po kąpieli i nic nie pomaga jak ją wezmę w trakcie ubierania na ręke to na chwile przestaje ale cały wieczór jest juz marudna myślę ze może to byc kwestia zbyt krótkiego odstępu od karmienia jak trzymałam się sztywni zasady ze ok 1,5-2 h po jedzeniu to było dobrze ale teraz to może coś innego co wy na to
 
witajcie :)

odświeżam temat ponieważ moja mała córeczka ma 4 miesiące i od miesiąca strasznie płacze po wyjęciu z wanienki. przed kąpielą śpi 30-60 minut a potem kąpiel, karmienie i spanie od razu. po jedzeniu zasypia bez żadnego problemu ale po kąpieli jest straszny krzyk :( uspokaja ją kamienie a ze karmię butelką (tylko na noc) to tato kąpie a ja robię butelkę. mała chyba nienawidzi ubierania ale jak mam to zmienić bo mnie serce boli jak płacze :( próbowałam ją nakarmić przed kąpielą ale nie chce wtedy a jak dam jej butle to zaśnie mi w wanience. kąpiele bardzo lubi bo się śmieje i kopie nóżkami. Co robić bo opcja przeczekać płacz nie wchodzi w grę. kiedy to minie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry