reklama

Przerazona.

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez violanaroj76@wp.pl, 21 Listopad 2014.

1. violanaroj76@wp.pl

violanaroj76@wp.pl Początkująca w BB

Witam .Mam 38 lat 5 miesieczna corke I jestem przerazona.Mieszkam z chlopakiem,ale nigdy go nie ma,ja zahmuje sie dzieckiem.Jeden raz 2 miss temu pozwolil I wyjdc do klubu I tam ktos dosypal mi narkotyku.Poten wrocilAm do domu I zadzwonilam po pomoc,bo myslalam ze dziecku cos sie dzieje.W kazdym razie wyszla z tego cala afera,adzis przyszlo mi z urzedu zarzadzenie o ograniczenie wladzy rodzicielskiej.Pomozcie.nie wiem co mam robic.Jestem powazna osoba I nie zazywam narkotykow.Nie chce stracic malej,bo nie wyobrazam sobie zycoa bez niej.

2. violanaroj76@wp.pl

violanaroj76@wp.pl Początkująca w BB

prosze o pomoc,co ma dalej robic

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Pytanie, czy masz jakichkolwiek świadków , którzy mogliby potwierdzić twoje oświadczenie?

5. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Nic kompletnie nie zrozumiałam. To co wydedukowałam to, że jesteś z chłopakiem z którym masz 5 miesięczną córkę. Ty zajmujesz się dzieckiem, bo Twojego mężczyzny nigdy nie ma w domu. Tzn? Pracuje? Szlaja się? Nie pomaga Ci nic?
    2 miesiące temu tenże chłopak dał Ci wychodne i zajął sie waszą córką? Tak? Na imprezie ktoś dosypał Ci narkotyku i ? Straciłaś przytomność? Obudziłaś się u kogoś? Uprawiałaś seks z nieznajomym?
    I dlaczego myślałaś, że z dzieckiem cos się dzieje, skoro zostało pod opieką Twojego chłopaka a ojca tegoż dziecka?

Mieszkasz z chłopakiem ale on Cie nie poinformował, że po tej balandze ograniczył Ci prawa rodzicielskie tylko przyszło pismo z urzędu o tym fakcie?

Rozmawiałaś z chłopakiem o tej sytuacji w jaką się wplątałaś?

Poleć forum