reklama

Przerażona ..

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ewunia12345, 12 Listopad 2015.

1. Ewunia12345

Ewunia12345 Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny . Mam nadzieje ze Mi pomożecie jestem 7 tygodniu ciazy bylam na usg u ginekologa i poinformował Mnie ze nie widac akcji serca dziecka dal skierowanie na badania beta hcg mialam wykonac je dwa z przerwa doby wyszlo minimanlnie spadkowa i odrazu w tej wizycie ustalil ze jeszcze w tym tygodniu zabieg czy to nie za szybko na takie korki pomóżcie pierwsza ciaza .. z góry dziekuje

2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Teraz jestes w ktorym tyg ciąży? Ile wynoszą wartosci bety? Są odpowiednie do wieku ciąży?

3. reklama
  4. Ewunia12345

50 921,00 to pierwszy wynik 49 303,00 drugi

5. Ewunia12345

Powiem Ci szczerze ze rozmawialam ze znajoma ktora sie zajmuje takimi rzeczami i stwierdziła ze zdarzają przypadki ze wydaje nam sie ze jestesmy w którymś tam tygodniu a okazuje sie inaczej

6. Kwiatuszekk23

Jesli beta spada nie jest dobrze. Lepiej by bylo jak by nir przyrastala prawidlowo ale wazne ze byl by przyrosy. Sprawdz jeszcze raz bete. Jesli nadal bedzie spadkowa to juz bedziesz miala pewność, ze jednak sie nie udalo. Znam doskonale Twoj ból. Trzrba caly czas wierzyc. Bierzesz jakies leki?

7. Ewunia12345

Nie nic żadnych leków no teraz kwas foliowy ale to normalne tak to nigdy żadnych problemów ze zdrowiem czy cos ..

8. Kwiatuszekk23

Tak ale beta spada na wyzszym poziomie ok 10 tygodnia chyba. A wtedy juz musi byc serduszko. Ja przy pierwszym poronieniu nie godzilam sie na zabieg bo beta przyrastala. Malo ale przyrastala. Ale gdy spadla od razu wzieli mnie na zabieg.

9. Kwiatuszekk23

A robilas jakies badania przed zajsciem w ciążę? Tarczyce?

10. reklama
  11. Ewunia12345

Mi kazali czekac tydzien i wtedy kolejne usg i badania niby nic sie nie dzieje nie czuje sie zle żadnych objawów wskazujących na poronienie znajoma tez powiedziala ze przy poronieniu piersi od razu przestaja bolec np taki istotny objaw

12. Ewunia12345

Nie na tarczyce nie ale kiedys jeden lekarz stwierdził ze mogę miec problemy bo cos tam bylo zrobilam ten ogolny na tarczyce i bylo ok ale okazuje sie ze trzeba robic ten plus minus nadczynność lub niedo czynność

Poleć forum