reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerażona ..

Dołączył(a)
12 Listopad 2015
Postów
8
Witajcie dziewczyny . Mam nadzieje ze Mi pomożecie jestem 7 tygodniu ciazy bylam na usg u ginekologa i poinformował Mnie ze nie widac akcji serca dziecka dal skierowanie na badania beta hcg mialam wykonac je dwa z przerwa doby wyszlo minimanlnie spadkowa i odrazu w tej wizycie ustalil ze jeszcze w tym tygodniu zabieg czy to nie za szybko na takie korki pomóżcie pierwsza ciaza .. z góry dziekuje
 
reklama
Powiem Ci szczerze ze rozmawialam ze znajoma ktora sie zajmuje takimi rzeczami i stwierdziła ze zdarzają przypadki ze wydaje nam sie ze jestesmy w którymś tam tygodniu a okazuje sie inaczej
 
Jesli beta spada nie jest dobrze. Lepiej by bylo jak by nir przyrastala prawidlowo ale wazne ze byl by przyrosy. Sprawdz jeszcze raz bete. Jesli nadal bedzie spadkowa to juz bedziesz miala pewność, ze jednak sie nie udalo. Znam doskonale Twoj ból. Trzrba caly czas wierzyc. Bierzesz jakies leki?
 
Tak ale beta spada na wyzszym poziomie ok 10 tygodnia chyba. A wtedy juz musi byc serduszko. Ja przy pierwszym poronieniu nie godzilam sie na zabieg bo beta przyrastala. Malo ale przyrastala. Ale gdy spadla od razu wzieli mnie na zabieg.
 
Mi kazali czekac tydzien i wtedy kolejne usg i badania niby nic sie nie dzieje nie czuje sie zle żadnych objawów wskazujących na poronienie znajoma tez powiedziala ze przy poronieniu piersi od razu przestaja bolec np taki istotny objaw
 
reklama
Nie na tarczyce nie ale kiedys jeden lekarz stwierdził ze mogę miec problemy bo cos tam bylo zrobilam ten ogolny na tarczyce i bylo ok ale okazuje sie ze trzeba robic ten plus minus nadczynność lub niedo czynność
 
Do góry