reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerośnięty pęcherzyk a pozytywny test owulacyjny

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Hej kochane ☺️ dzisiaj mamy 13 dzień cyklu. Jestem po aromeku który brałam od 5 do 9 dnia. Wczoraj byłam u ginekologa na kontroli i mam jak to ginekolog stwierdził pęcherzyk 29 mm stwierdził że jest przerośniętym pęcherzykiem grafa. I że blokuje mnie na 2 miesiące (bez stymulacji) .
Dzisiaj za to z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie mocne kreski.
Czy jest szansa w takim razie na owulację?
Trochę zaczęłam przestawać rozumieć swój organizm...
 
reklama
Hej kochane ☺️ dzisiaj mamy 13 dzień cyklu. Jestem po aromeku który brałam od 5 do 9 dnia. Wczoraj byłam u ginekologa na kontroli i mam jak to ginekolog stwierdził pęcherzyk 29 mm stwierdził że jest przerośniętym pęcherzykiem grafa. I że blokuje mnie na 2 miesiące (bez stymulacji) .
Dzisiaj za to z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie mocne kreski.
Czy jest szansa w takim razie na owulację?
Trochę zaczęłam przestawać rozumieć swój organizm...
Ja w 13 DC miałam przerośnięty po clo - 28 mm. Lekarz powiedział, że już nie pęknie. Byłam załamana, bo w poprzednim cyklu przy clo dostałam ovitrelle i nie pękł w ogole. A w tym za późno na ovi, bo przerośnięty i znowu informacja, że nie pęknie... A to już rok starań i problemy wszelkiemu maści. :( Wróciłam do domu, nalałam mega gorącej wody do wanny i godzinę w niej leżałam (tak zalecała dr @Zazuu na pęknięcie pęcherzyka), wyszłam za wanny i wspolzylismy od razu z mężem.
Dziś 32+6, jeszcze trochę i rodzę. :)

Także wszystko jest możliwe. Nie mówię, że na pewno tak będzie u Ciebie. Faktycznie może już nie pęknąć... Nam się udało 😍
 
Do góry