reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerost endometrium

Mimi99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2023
Postów
17
Witam . Byłam w 28 dniu cyklu u lekarza który stwierdził przerost endometrium,jednak zastanawiam się czy mimo to mogę być w ciąży ponieważ mamy 32 dzień cyklu a @ nadal nie pojawiła się i nawet nie czuje żeby miała przyjść .. przez 3 dni odczuwałam tylko kłucie w lewym jajniku ..
 
reklama
Dadaje zdjęcie usg
 

Załączniki

  • IMG_20231126_185445074~3.jpg
    IMG_20231126_185445074~3.jpg
    167,3 KB · Wyświetleń: 95
Witam . Byłam w 28 dniu cyklu u lekarza który stwierdził przerost endometrium,jednak zastanawiam się czy mimo to mogę być w ciąży ponieważ mamy 32 dzień cyklu a @ nadal nie pojawiła się i nawet nie czuje żeby miała przyjść .. przez 3 dni odczuwałam tylko kłucie w lewym jajniku ..
To może zrób test?
 
Do góry