reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerost macicy z atypią- stan przednowotworowy a ciąża

reklama
Hej dziewczyny ja już po wizycie, lekarz będzie się konsultował z onkologiem i mówi że zazwyczaj oni są za tym żeby usunąć macice ale dają wolną rękę i on chciałby zrobić mi histeroskopie I pobrać wynik I zobaczyć czy są komórki rakowe jeżeli będą to też będzie za tym żebym usunęła macice jeżeli komórek rakowych niebędzie to jak najszybciej zajść w ciąży.
jezeli beda komorki rakowe to co w takim wypadku? Jedyna opcja to operacja?
 
Dziewczyny ja byłam w prywatnej klinice i tam oni wykonują takie zabiegi przez to mi to zaproponowano tam żeby zrobić. W poniedziałek mam jeszcze umówioną wizyte do ginekologa onkologa co jest w szpitalu ordynatorem i będę z nim gadać czy niedałoby rady zrobić tego na kase chorych ale niewiem jak to będzie bo ja to miałam już skierowanie na histeroskopie ale ordynator mi odmówił powiedział że on może mi zrobić tylko operacje i usunąć macice.
 
Dziewczyny ja byłam w prywatnej klinice i tam oni wykonują takie zabiegi przez to mi to zaproponowano tam żeby zrobić. W poniedziałek mam jeszcze umówioną wizyte do ginekologa onkologa co jest w szpitalu ordynatorem i będę z nim gadać czy niedałoby rady zrobić tego na kase chorych ale niewiem jak to będzie bo ja to miałam już skierowanie na histeroskopie ale ordynator mi odmówił powiedział że on może mi zrobić tylko operacje i usunąć macice.
Tylko że mi odmówiono w innym szpitalu A teraz bym poszła do jeszcze innego
 
Dziewczyny ja byłam w prywatnej klinice i tam oni wykonują takie zabiegi przez to mi to zaproponowano tam żeby zrobić. W poniedziałek mam jeszcze umówioną wizyte do ginekologa onkologa co jest w szpitalu ordynatorem i będę z nim gadać czy niedałoby rady zrobić tego na kase chorych ale niewiem jak to będzie bo ja to miałam już skierowanie na histeroskopie ale ordynator mi odmówił powiedział że on może mi zrobić tylko operacje i usunąć macice.
Spróbuj jeszcze w poniedziałek z tym ordynatorem
 
reklama
Do góry